ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj?   Fri Nov 02, 2007 10:54 pm

Personalisht i jap shume rendesi paraqitjes time dhe veshjes nuk e di ndoshta mund te jete nje hobi nga dega qe studioj por e kam pas me kohe te jem me nje paraqitje te mire Laughing
Po ju a i kushtoni shume rendesi veshjes dhe paraqitjes tuaj te jashteme????

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj?   Sat Nov 03, 2007 1:29 am

ne te shumten e rasteve po .. lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: MoDa DhE EsTetiKa :: Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj?   Fri Dec 28, 2007 4:38 pm

te shumtat here me pelqen te vishem thjesht por kam edhe veshje QYTETI i thone ketej nga rri une--dmthn e "Hekurosur" dhe biznes type, por me shume me pelqejne xhins ....


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Wed Jan 09, 2008 6:30 pm, edituar 4 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj?   Sun Dec 30, 2007 5:44 pm

edhe ketu ne tali mo ashtu dalim se kam pa ndonjehere hekurin e hekurosjes me sy po nejse:p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj?   Mon Dec 31, 2007 3:47 am

Varet nga personat Deni se dhe ketu ka shume qe nuk e njohin hekurin por une personalisht veshjen e kam merak Embarassed edhe nese vishem sportive duhet te jene te paraqitshme dmth psh: ne hekur duhet te jene te hekurosura , ndoshta mund te me merrni pak per manjake te veshjeve por me duket normale te jesh i paster dhe me nje paraqitje te jashteme te rregullt Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj?   Mon Dec 31, 2007 3:50 am

e mi mire ja kjo se une nuk thashe qe dal nudo dhe me rroba te grisura Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj?   Sat Jan 19, 2008 10:49 pm

ghghghghghhghghghhgh

formale veshje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa rendesi i jepni Look-ut tuaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARTI & KULTURA :: MoDa DhE EsTetiKa-
Kėrce tek: