ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Cfare po beni ne keto momente ?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Mon Dec 17, 2007 2:58 pm

mos behesh baba re se do jem kumbari Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Mon Dec 17, 2007 5:46 pm

nuk i dihet.. edhe ndodh se shpejti Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: PyEtjE DhE PerGjiGje :: Cfare po beni ne keto momente ?   Thu Dec 20, 2007 9:30 pm

po lexoj ketu forumi. asgje interesante Surpris
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Sun Jan 13, 2008 6:49 pm

hic po shof ket unknown.. doja te dija kush eshte.. e cfare eshte..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: PyEtjE DhE PerGjiGje :: Cfare po beni ne keto momente ?   Sun Jan 13, 2008 10:21 pm

per fillestaret...jam Princeshe...jo...MBRETERESHE

per ata qe me njohin....jam ME e MIRE se TY...te GJITHE anet behet FJALE Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Mon Jan 14, 2008 2:34 am

Apshuuuuuuuuuuuuuu ncncnncncnnc sa jam ftohur more amani

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Mon Jan 14, 2008 6:50 pm

hehe monika Smile) ... gjithsesi nuk thashe gje je mbretereshe apo noj gje me poshte.. nejse.. me pelqen qe e vlereson veten me teper sec je Wink

PearL te shkuara ylli Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: » Cfare po beni ne keto momente ?   Mon Jan 14, 2008 6:54 pm

po ku e njeh unknown ti ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Mon Jan 14, 2008 7:00 pm

shif(te tjeret) e shkruj Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Cfare po beni ne keto momente ?   Mon Jan 14, 2008 7:48 pm

po pse une te tjerit do kopjoj cfar thone ataj une skam ze vete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Tue Jan 15, 2008 5:47 pm

nuk thash per ty.. thash per veten.. kam pare te tjeret qe te kane shkruajtur.. monika.. shkrujta edhe une Smile)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Sat Jan 19, 2008 12:10 pm

auauauauauauauaaaaaaaaaaaaaaaaaa hiihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Sat Jan 19, 2008 4:10 pm

Ncnncncnnc cke qe uleret re shejtan Grindje
Ku je ti Deni eeeee hmmmm te rrembeu ndonje italanke aty apo si ????

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Sat Jan 19, 2008 9:50 pm

ja se do filloj te futem tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   Tue Jan 22, 2008 9:35 pm

unknown shkruajti:
per fillestaret...jam Princeshe...jo...MBRETERESHE

per ata qe me njohin....jam ME e MIRE se TY...te GJITHE anet behet FJALE Cool

eh po sme pyet mua si mendoj per ty... lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare po beni ne keto momente ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare po beni ne keto momente ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: