ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 A ju mungon Shqiperia ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A ju mungon Shqiperia ? Empty
MesazhTitulli: A ju mungon Shqiperia ?   A ju mungon Shqiperia ? Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 12:27 am

Nje pyetje e thjeshte : A ju mungon Shqiperia? pyetje pyetje

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

A ju mungon Shqiperia ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ju mungon Shqiperia ?   A ju mungon Shqiperia ? Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 1:22 am

ka raste jashtezakonisht shume. Sad .......dhe ka momente qe jo Se di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 34
Registration date : 28/12/2007

A ju mungon Shqiperia ? Empty
MesazhTitulli: BaShkėAtdhEtaRėT NėPėR BoTė :: A ju mungon Shqiperia ?   A ju mungon Shqiperia ? Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 5:48 pm

IC FARE


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Wed Jan 02, 2008 4:09 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
webmaster

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A ju mungon Shqiperia ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ju mungon Shqiperia ?   A ju mungon Shqiperia ? Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 5:32 pm

nga e ke gjet ate foton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 34
Registration date : 28/12/2007

A ju mungon Shqiperia ? Empty
MesazhTitulli: BaShkėAtdhEtaRėT NėPėR BoTė :: A ju mungon Shqiperia ?   A ju mungon Shqiperia ? Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 5:35 pm

hahahhaha dj_denis ste pelqen??


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Wed Jan 02, 2008 8:12 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
webmaster

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A ju mungon Shqiperia ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ju mungon Shqiperia ?   A ju mungon Shqiperia ? Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 5:37 pm

me mungon pak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Sponsored content
A ju mungon Shqiperia ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ju mungon Shqiperia ?   A ju mungon Shqiperia ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A ju mungon Shqiperia ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ME AFER NJERI TJETRIT :: BaShkėAtdhEtaRėT NėPėR BoTė-
Kėrce tek: