ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 muzika....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kristina
AneTaR I Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 27
Age : 31
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

MesazhTitulli: muzika....   Sat Nov 03, 2007 2:32 pm

cila eshte ajo kenge qe kur e degjoni ju
kujton "ate"... (shpirtin, rrushin,zemren,bebin)... si mund ti therrisni ju dmth... e kam fjalen per te dashurin,te dashuren,
ose ju kujton nje gje te caktuar qe mund te kete ndodhur,apo
edhe nje person tjeter.... (jo mamin dhe babin) Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: muzika....   Sun Nov 04, 2007 4:10 pm

Eshte kjo : Artan Kola & Anila Mimani - Te therras
Eshte kenga jone e te dyve dhe ka qene kenga qe jemi njohur ne fillim dhe shpesh e ve e me kujton ditet e para qe jam njohur me te wow cfare nostalgjie e bukur Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: muzika....   Mon Nov 05, 2007 5:38 pm

soni si nuk ndryshove mi te gjtha gjerat me ate i lidh ? hahahaha sa e dashuruar goca Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: muzika....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
muzika....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: