ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ke akoma pak dite kohe...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kristina
AneTaR I Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 27
Age : 31
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

MesazhTitulli: Ke akoma pak dite kohe...   Sun Nov 04, 2007 4:49 pm

Merr vesh se per pak dite do vdesesh....
Cilat do ishin gjerat e fundit qe do benit... Cdo njeri ka gjera qe do
donte ti provonte te pakten nje here ne jete...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ke akoma pak dite kohe...   Sun Nov 04, 2007 4:52 pm

Te takoja dike qe e kam fiksim dhe pastaj le te ikja

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Ke akoma pak dite kohe...   Sun Nov 04, 2007 6:29 pm

po pse me pak dite.. e kishe vene 1 muaj te pakten na lije kohe per nje udhetim Razz ...do i kaloja ne qetesi me familjen time..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ke akoma pak dite kohe...   Mon Nov 05, 2007 5:36 pm

bo do e lija te ndodhte sdo beja asgje Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Ke akoma pak dite kohe...   Wed Nov 07, 2007 9:53 pm

tap & sex derisa te vdisja..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ke akoma pak dite kohe...   Thu Nov 15, 2007 3:06 pm

o redo allall je njesh une vetem sex pije dhe nuk do doja te vdisja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ke akoma pak dite kohe...   Thu Jan 10, 2008 10:59 pm

Mendjen tek sexi e kane keta cunat ncncnncncncn poshte
Do puthja mamin tim qe e dua shume dhe dike tjeter qe e kam shpirt Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Ke akoma pak dite kohe...   Sun Jan 13, 2008 6:57 pm

do puthja kushdo te me dilte perpara.. (vetem femra kuptohet)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: nje puthje per...   Mon Jan 14, 2008 12:53 am

56


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Tue Jan 15, 2008 2:45 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Ke akoma pak dite kohe...   Mon Jan 14, 2008 6:39 pm

sjam dhe aq pervers jo Very Happy

Gjithsesi thash "femrat"(qe dmth njerezore dhe jo kafsherore).. jo gjinia femerore Razz ... pa merak ElEni do bej perjashtim per ty meqe nuk do Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ke akoma pak dite kohe...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ke akoma pak dite kohe...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: