ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Te pashe.......

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kristina
AneTaR I Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 27
Age : 31
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

MesazhTitulli: Te pashe.......   Sun Nov 04, 2007 5:05 pm

Futesh ne nje lokal me nje shoqen tende,
dhe shikon te dashurin /en tende ne nje tavoline
ne cep me nje tjeter duke u puthur....
Cfare do benit??... confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Te pashe.......   Sun Nov 04, 2007 5:09 pm

Mosssssssssss pyetje me spec kjo .......
Se di cfare do beja por di te them se do ndjehesha shume keq

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Te pashe.......   Sun Nov 04, 2007 6:25 pm

do ndihesha keq dhe do largohesh kaq ...tani keshtu mendoj tani po kur i thone e thena me te beren i ndan nje mal ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Te pashe.......   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Te pashe.......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: