ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Virtual DJ software 5 rev.4

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Virtual DJ software 5 rev.4   Sun Nov 04, 2007 5:39 pm

Ja nje program per Dj virtual kush deshiron te jete nje Dj mund te provoj kete program duke e shkarkuar free ne kete link:

http://www.download.com/Virtual-DJ-software/3000-2170_4-10753394.html?tag=lst-0-1

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Virtual DJ software 5 rev.4   Sun Nov 04, 2007 5:41 pm

Ja dhe nje program tjeter per Dj :Atomic virtual Dj 4 3 Multi-april 2007

mininova.org 772756

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Virtual DJ software 5 rev.4   Sun Nov 04, 2007 5:42 pm


_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shkembi2005
AneTaR I Ri
shkembi2005

Numri i postimeve : 16
Location : vlore (silent hill)
Registration date : 04/09/2007

MesazhTitulli: Re: Virtual DJ software 5 rev.4   Thu Nov 08, 2007 10:51 pm

kam kohe qe e kam gjet kete program, me gjitheate flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
webmaster

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Virtual DJ software 5 rev.4   Thu Nov 15, 2007 3:28 pm

pse te duket vetja dj Very Happy lol hahahhahahahhahahahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Virtual DJ software 5 rev.4   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Virtual DJ software 5 rev.4
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: INTERNET/PROGRAME/SHKARKIME :: InForMatiKe DhE InTerNeT-
Kėrce tek: