ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Cila eshte pyetja me idiote qe ju ka bere dikush?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Cila eshte pyetja me idiote qe ju ka bere dikush?   Sun Nov 04, 2007 6:26 pm

Cila ka qene pyetja me idiote qe ju ka bere dikush?
Si jeni ndjere ne ato momente : Nervoz/e apo Qesharak/e me pyetjen e parashtruar nga personi?

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cila eshte pyetja me idiote qe ju ka bere dikush?   Mon Nov 05, 2007 8:13 pm

eh sa shume pyetje me kane bere te kesaj natyre..nje keto dite kur me pyeten sa operacione plastike kam bere i habitur qesha se nuk me ben me pershtypje..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cila eshte pyetja me idiote qe ju ka bere dikush?   Mon Nov 05, 2007 8:27 pm

po ti je cun apo goce? kjo ka ndodh ne nje chat italian ngaqe emri denis perdoret nga gocat vallahi me ato qe kam poshte sme ngateron dot njeri lol! gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cila eshte pyetja me idiote qe ju ka bere dikush?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila eshte pyetja me idiote qe ju ka bere dikush?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: