ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Sun Nov 04, 2007 6:29 pm

Pershkruani nje nga anetaret e forumit me nje fjale Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Wed Nov 07, 2007 9:49 pm

PeaL kur e hap nje teme.. filloje vete e pare.. nejse..


PearL: bukuroshe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Thu Nov 08, 2007 6:40 pm

Redi=> Pak tap por person i mire 56
Jerimida=> Shpirt njeriu Smile
Deni=> Njesh edhe pse ka marre mungesa Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Fri Nov 09, 2007 10:05 pm

Sikur the me "1 fjale" .. vete ja fute fjali.. nejse.. flm.. po sjam pak tap.. jam shume.. perhere Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Fri Nov 09, 2007 10:33 pm

Hhahahahhaha Redi => gezuar hajde me nga nje djale ishalla hiihihi

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Thu Nov 15, 2007 3:05 pm

jam tape pa pire Razz flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Fri Nov 30, 2007 1:52 am

pearl-perle(si nicku qe ka i pershtatet shume)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Fri Nov 30, 2007 8:12 pm

Deni => Pertac Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Tue Dec 04, 2007 3:59 pm

Redi -pijanec
Jerimida-ta pish ne kupe
pearl-flori ne mushama
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Tue Dec 04, 2007 6:40 pm

Very Happy Very Happy Razz
Jerimida=> lule

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Sat Dec 08, 2007 4:02 pm

PearL shkruajti:
Hhahahahhaha Redi => gezuar hajde me nga nje djale ishalla hiihihi

o ty te hangert goja mut blete Very Happy .. ishalla jo pijanec fjali thuaj Razz


webmaster shkruajti:
Redi -pijanec

Rrofsh.. sthot njeri noj llafe me te mire e? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Tue Dec 11, 2007 11:23 pm

Redi-person qe vetem njeher e ben nena jo dy sa keq qe nuk te kemi ne dy kopje Razz ..ups vajti fjali jo vetem nje fjale ...ja qe te mos dale jashte teme..Redi-studioz
cuni-bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Mon Dec 17, 2007 12:51 am

jerimida shkruajti:
Redi-person qe vetem njeher e ben nena jo dy sa keq qe nuk te kemi ne dy kopje Razz ..ups vajti fjali jo vetem nje fjale ...ja qe te mos dale jashte teme..Redi-studioz
cuni-bukur

lol.. studioz cuni bukur :PPPP se ku me ka pare jerimida mu i zot e di Very Happy
Nejse, me vjen keq qe te zhgenjej yllo po jam i shpif ke zoti..

jerimida - shpirt njeriu
denisi - tapore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: DiSkuTimE ShoQeroRe :: Pershkruani nje nga antaret me nje fj   Mon Dec 17, 2007 3:41 am

hahhahha


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Tue Dec 18, 2007 11:15 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Mon Dec 17, 2007 2:55 pm

redi me duket se ajo qe tha jerimida cuni-bukur ishte per mua se ashtu me flet mua Razz hahahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Mon Dec 17, 2007 5:49 pm

lol te rren menja.. ti je ma i shpif se une re lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Sat Jan 05, 2008 11:54 pm

deni e gjete Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Thu Jan 10, 2008 10:56 pm

INTERPOL => Si shpirt , si zemer muahhhhhhhhhh

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Sun Jan 13, 2008 6:56 pm

kush o ky INTERPOL e ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Sun Jan 13, 2008 10:10 pm

^^INTERPOL A.K.A DJ TERRY ^^
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: :: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale   Sun Jan 13, 2008 10:25 pm

ELENI--koritsi mou
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Sun Jan 13, 2008 11:16 pm

UNKNOWN--EGOISTJA lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Mon Jan 14, 2008 2:27 am

ElEni shkruajti:
^^INTERPOL A.K.A DJ TERRY ^^

Nga e njihke kaq mire ti mi ???? Wow sa i njohur qenka bere Terry se dija

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Mon Jan 14, 2008 6:40 pm

flm per shpjegimin.. prap se njof Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Mon Jan 14, 2008 6:43 pm

Hhahahhaha jo ti mo shejtan kjo Eleni se duket qe e njihka

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: