ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Une pyes ... Ti pergjigju

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Une pyes ... Ti pergjigju   Sun Nov 04, 2007 6:35 pm

Kjo loje eshte keshtu: Antari siper jush ju ben nje pyetje dhe ti i pergjigjesh ... nuk ka rendesi pyetja mund te jete cfaredo lloj pyetje ... pastaj do vazhdoni te beni dhe ju nje pyetje pasi ti pergjigjeni per personin pas jush ....
Psh po e filloj une:
Cfare ju intereson me teper tek nje njeri : Bukuria apo Mencuria?

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Une pyes ... Ti pergjigju   Sun Nov 04, 2007 6:40 pm

Mencuria
si veproni kur nje person ka nje mendim te gabuar ne lidhje me ju?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Une pyes ... Ti pergjigju   Wed Nov 07, 2007 11:12 pm

I jap mendime te perfeksionoje mendimin e tij..

Cfare do preferonit per dhurate.. nje Jaguar apo nje vit ne nje ishull vetem me te dashurin e zemres tuaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Une pyes ... Ti pergjigju   Thu Nov 08, 2007 1:54 am

nje vit ne ishull me te dashurin e zemres sime drunken
ku kilikosesh me shume?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: Une pyes ... Ti pergjigju   Sun Feb 10, 2008 6:41 pm

(mire do ishte te flisnit shqiper por nese)

mua me pelqen restorantet, teatret, dhe kinemate

sa realiste jeni per jeten reale?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Une pyes ... Ti pergjigju   Sun Feb 10, 2008 8:08 pm

shume .te pakten mundohemi.

cfare ngjyre ju pelqen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Une pyes ... Ti pergjigju   Sat Feb 23, 2008 8:32 pm

perjashto ngjyren bizele te gjitha Smile
pse u duket se nuk po flasim shqip ketu??????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Une pyes ... Ti pergjigju   Mon Feb 25, 2008 8:13 pm

nuk te marrin vesh Jerimida.

si ja keni kaluar?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
monica
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Une pyes ... Ti pergjigju   Wed Feb 27, 2008 8:03 pm

mire themi, por jeta eshte b...

po ju?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Une pyes ... Ti pergjigju   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Une pyes ... Ti pergjigju
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARGETIM :: LoJrA Te NdRyShMe-
Kėrce tek: