ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Si pergjigjeni ne telefon?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Si pergjigjeni ne telefon?   Sun Nov 04, 2007 6:37 pm

Me cfare shprehje pergjigjeni ne telefon kur ju merr dikush?

Une personalisht pergjigjem : Po ose alo

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Si pergjigjeni ne telefon?   Mon Nov 05, 2007 8:10 pm

inati im tel vetem te shpise me marrin ne tel gjithe te tjeret me cojne sms ose ne msn ...dhe me te shpise he moj -motrave...mamit- mamush ti je...babit -xhani ime si je
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si pergjigjeni ne telefon?   Mon Nov 05, 2007 8:26 pm

alooooooooooo kush eshteeeeeeeeeeeee Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Si pergjigjeni ne telefon?   Wed Nov 07, 2007 10:58 pm

pa thene "Alo" nuk flas asgje tjeter..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si pergjigjeni ne telefon?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si pergjigjeni ne telefon?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: