ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Cfare eshte e drejte te ikni me zemer apo me mendje?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Cfare eshte e drejte te ikni me zemer apo me mendje?   Sun Nov 04, 2007 6:43 pm

Shpesh ,edhe pse zemra na udheheq diku , llogjika na ndalin dhe e kunderta.
Pra dmth se kemi nje mosmarreveshje me veten tone
Mendoni qe eshte me mire ajo shprehja qe thote populli: Pyet 7 a 8 dhe bej si di vete?
Apo .........
Si mendoni ju te dashur anetar?????

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kristina
AneTaR I Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 27
Age : 31
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte e drejte te ikni me zemer apo me mendje?   Tue Nov 06, 2007 4:47 pm

Une jam tipi qe edhe pse flas me shume njerez,
ne fund bej gjithmone ate qe dua... mire apo gabim...
Kur influencohesha nga te tjeret nuk me ecnin shume
mire gjerat.... Sepse njerezit mbase dine cfare eshte e
drejte por cfare do... e di vetem ti...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte e drejte te ikni me zemer apo me mendje?   Thu Nov 15, 2007 3:11 pm

kristina e do nje vodka redbull Very Happy une i haroj me zemer njerezit kurse me mendje edhe i mbaj se kam problem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare eshte e drejte te ikni me zemer apo me mendje?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare eshte e drejte te ikni me zemer apo me mendje?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: