ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Mir Se Ju Gjeta !!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
CaSaNoVa
AneTaR I Ri


Numri i postimeve : 3
Registration date : 30/08/2007

Mir Se Ju Gjeta !! Empty
MesazhTitulli: Mir Se Ju Gjeta !!   Mir Se Ju Gjeta !! Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 6:00 pm

un quhem samuel jam nga shkodra dhe jam vjeq !! shpresoj qe tja kalojm mir bashk Smile dhe urime per forumin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Mir Se Ju Gjeta !! Empty
MesazhTitulli: Re: Mir Se Ju Gjeta !!   Mir Se Ju Gjeta !! Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 6:16 pm

Ue ue ue kush ka ardhur ketu shkodrani harrakat hahahhahaa mire se ke ardhur piti Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj_denis
AneTaR I Ri
dj_denis

Male
Numri i postimeve : 12
Age : 34
Location : vlore
Registration date : 30/08/2007

Mir Se Ju Gjeta !! Empty
MesazhTitulli: Re: Mir Se Ju Gjeta !!   Mir Se Ju Gjeta !! Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 6:19 pm

Hihihihi e mora vesh emrin por moshen se mora vesh Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Mir Se Ju Gjeta !! Empty
MesazhTitulli: Re: Mir Se Ju Gjeta !!   Mir Se Ju Gjeta !! Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 6:21 pm

Eshte i vockel ky mo bambino felice eshte hahahhahahhaha Razz

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CaSaNoVa
AneTaR I Ri


Numri i postimeve : 3
Registration date : 30/08/2007

Mir Se Ju Gjeta !! Empty
MesazhTitulli: Re: Mir Se Ju Gjeta !!   Mir Se Ju Gjeta !! Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 6:24 pm

o ti mi marrsh tana te kqijat maj lene qe skam asnje Very Happy un jam 19 vjeq o denis Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
webmaster

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Mir Se Ju Gjeta !! Empty
MesazhTitulli: Re: Mir Se Ju Gjeta !!   Mir Se Ju Gjeta !! Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 6:27 pm

Po ti mi pse me ri hiden e fshehur lol ncncncnc dil mi ne drite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Mir Se Ju Gjeta !! Empty
MesazhTitulli: Re: Mir Se Ju Gjeta !!   Mir Se Ju Gjeta !! Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 3:40 pm

Hahhahahaha dola dola ne drite
Casanova o vdekshin dashnoret e tua per ty more vesh Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 34
Registration date : 28/12/2007

Mir Se Ju Gjeta !! Empty
MesazhTitulli: Mir Se Ju Gjeta !!   Mir Se Ju Gjeta !! Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 10:16 pm

Pershendetje!

CaSaNoVa qenke romantik Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
unknown

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Mir Se Ju Gjeta !! Empty
MesazhTitulli: Re: Mir Se Ju Gjeta !!   Mir Se Ju Gjeta !! Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 6:34 pm

hi
shume nick te bukur..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
monica
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Mir Se Ju Gjeta !! Empty
MesazhTitulli: Re: Mir Se Ju Gjeta !!   Mir Se Ju Gjeta !! Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 10:48 pm

miresevjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Mir Se Ju Gjeta !! Empty
MesazhTitulli: Re: Mir Se Ju Gjeta !!   Mir Se Ju Gjeta !! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mir Se Ju Gjeta !!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: