ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Si e ndieni veten kur .....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Si e ndieni veten kur .....   Sat Nov 24, 2007 6:06 pm

Si e ndieni veten kur dikush qe ju e ēmoni dhe e vlersoni shume ju ofendon dhe ju fyen???

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Si e ndieni veten kur .....   Tue Nov 27, 2007 6:24 pm

mener teje.. te dhjere e ndjej veten Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si e ndieni veten kur .....   Tue Nov 27, 2007 6:25 pm

si mos mos me keq me pak fjale me vjen te vras veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si e ndieni veten kur .....   Wed Nov 28, 2007 1:09 am

Redi shkruajti:
mener teje.. te dhjere e ndjej veten Very Happy

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ufaaaaaaaaaaaa sa qesha Redi shejtan Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: Si e ndieni veten kur .....   Wed Nov 28, 2007 5:04 am

keq. sdu ti flas me. mi ngrihen nervat


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sun Dec 09, 2007 12:48 am, edituar 4 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Si e ndieni veten kur .....   Fri Nov 30, 2007 1:42 am

po keq ndihesh kur te ofendon nje person qe nuk ke shume kontakte apo qe tek ti nuk ze ndonje vend shume te rendesishem dhe normalisht qe kur te sillet keq ose te ofendon nje person qe ti e vlereson dhe i flet ne mirebesim ..i tregon dobesit e tua.. dhe kur te sillet ne ate menyre me shume te vjen inat me veten qe e konsiderove te afert me ty se sa me ate se tek e fundit cdo njeri veten pasqyron me sjelljen e tij per ata persona me shume ndiej keqardhje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si e ndieni veten kur .....   Tue Dec 04, 2007 3:52 pm

jeri puc Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si e ndieni veten kur .....   Sun Jan 20, 2008 2:12 am

Shume keq do ndihesha ne ate moment por gjithashtu do merrja parasysh dhe se cili eshte ne te vertet personi qe po me ofendon .
A ia vlen ai person qe te me ofendoje mua ?
A eshte i te njejtit nivel me mua ? Etj etj pyetje te tilla
Mgjt do ndihesha e ofenduar dhe ndoshta dhe e nervozuar dhe mund ti kthej me te njejten monedhe pa kaluar limitet e fjalorit dihet

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Si e ndieni veten kur .....   Mon Jan 21, 2008 7:41 pm

Zini rradhen goca.. me ke te filloj te paren ta ofendoj :PPP ta shofim sa keq do ndiheni Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
monica
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si e ndieni veten kur .....   Sat Feb 02, 2008 6:03 am

PearL shkruajti:
Si e ndieni veten kur dikush qe ju e ēmoni dhe e vlersoni shume ju ofendon dhe ju fyen???

nuk dua ti shoh me sa te jete bota!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si e ndieni veten kur .....   Mon Feb 04, 2008 3:42 pm

ja njona qe flet mire fare :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si e ndieni veten kur .....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si e ndieni veten kur .....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: