ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Djale apo vajze ...

Shko poshtė 

Djale apo vajze ...
Djale
Djale apo vajze ... Vote_lcap25%Djale apo vajze ... Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Vajze
Djale apo vajze ... Vote_lcap25%Djale apo vajze ... Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Fare
Djale apo vajze ... Vote_lcap0%Djale apo vajze ... Vote_rcap
 0% [ 0 ]
S'ka rendesi
Djale apo vajze ... Vote_lcap50%Djale apo vajze ... Vote_rcap
 50% [ 2 ]
Totali i votave : 4
 

AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Djale apo vajze ... Empty
MesazhTitulli: Djale apo vajze ...   Djale apo vajze ... Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 5:22 pm

Ju me teper do te kishit deshire te keni nje djale apo nje vajze apo nuk ka rendesi se cfare sexi del femija ?

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Djale apo vajze ... Empty
MesazhTitulli: Re: Djale apo vajze ...   Djale apo vajze ... Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 10:48 pm

te parin e dua djale me pas le te dale cte doje Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 34
Registration date : 28/12/2007

Djale apo vajze ... Empty
MesazhTitulli: Re: Djale apo vajze ...   Djale apo vajze ... Icon_minitimeMon Feb 25, 2008 8:54 pm

vajze e para..se djemte perkledhelen shume..Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Djale apo vajze ... Empty
MesazhTitulli: Re: Djale apo vajze ...   Djale apo vajze ... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Djale apo vajze ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: FoRuMi AlbReLaX :: SoNdaZhe DhE VoTiMe-
Kėrce tek: