ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 GeZuAr DitLinDjEn durresaku_20!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: GeZuAr DitLinDjEn durresaku_20!!!   Sat Dec 22, 2007 5:37 pm

durrsaku_20 u befsh 100 vjec!! gezuar
Me Se fundi je legal per beer, nje nga mua Laughing


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Mon Jan 28, 2008 11:31 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: GeZuAr DitLinDjEn durresaku_20!!!   Mon Dec 24, 2007 2:20 am

DURRESAKU U BEFSH 100 VJEC DHE SUKSESE KUDO NE JETE Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
GeZuAr DitLinDjEn durresaku_20!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: DiteLindjeT E AnetArevE-
Kėrce tek: