ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 POeZi: ILIR KORO "MIK I VETMISE"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 34
Registration date : 28/12/2007

POeZi: ILIR KORO "MIK I VETMISE" Empty
MesazhTitulli: POeZi: ILIR KORO "MIK I VETMISE"   POeZi: ILIR KORO "MIK I VETMISE" Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 6:23 pm

Paralajmerim

Nese do te me njohesh mua,
Me pare duet te njohesh genjeshtren,

Nese do te zbulosh genjeshtren,
Me pare duet te njohesh dhimbjen time

Nese do te zbulosh dhimbjen time,
Me pare duet te hysh ne detin e zyve tim

Nese do te hysh ne ate det
Te paralajmeroj te jesh notare e mire

Ne te kunderten
ke per ty mbytur


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sat Jan 12, 2008 5:16 pm, edituar 4 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

POeZi: ILIR KORO "MIK I VETMISE" Empty
MesazhTitulli: Re: POeZi: ILIR KORO "MIK I VETMISE"   POeZi: ILIR KORO "MIK I VETMISE" Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 3:43 am

Shume te bukura Eleni Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
webmaster

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

POeZi: ILIR KORO "MIK I VETMISE" Empty
MesazhTitulli: Re: POeZi: ILIR KORO "MIK I VETMISE"   POeZi: ILIR KORO "MIK I VETMISE" Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 3:49 am

po e tha pearl e them dhe une qe jane te bukura edhe pse spata kohe ti lexoj Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

POeZi: ILIR KORO "MIK I VETMISE" Empty
MesazhTitulli: Re: POeZi: ILIR KORO "MIK I VETMISE"   POeZi: ILIR KORO "MIK I VETMISE" Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 3:52 am

Hahaha Hahaha Sa i keq qe je mistrec lol!

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
webmaster

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

POeZi: ILIR KORO "MIK I VETMISE" Empty
MesazhTitulli: Re: POeZi: ILIR KORO "MIK I VETMISE"   POeZi: ILIR KORO "MIK I VETMISE" Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 3:53 am

Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Sponsored content
POeZi: ILIR KORO "MIK I VETMISE" Empty
MesazhTitulli: Re: POeZi: ILIR KORO "MIK I VETMISE"   POeZi: ILIR KORO "MIK I VETMISE" Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
POeZi: ILIR KORO "MIK I VETMISE"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARTI & KULTURA :: GjUhA ShQipE-
Kėrce tek: