ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ku do i kaloni oret e fundit te vitit 2007 ..... ???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Ku do i kaloni oret e fundit te vitit 2007 ..... ???   Mon Dec 31, 2007 7:40 pm

Na thoni ku do i kaloni (ose ku i kaluat ) oret e fundit te vitit 2007 dhe fillimin e vitit 2008 .....
A ia kaluat bukur ?
Cfare moret si dhurate kete vit ?
Ec na tregoni pak si do kaloni , si kaluat dhe te tjera .... Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Ku do i kaloni oret e fundit te vitit 2007 ..... ???   Tue Jan 08, 2008 11:36 pm

Oret e fundit te vitit te ri i kalova me familjen time.. mbas ores 12 dola se e kisha lene me shoqerine.. prenotuam nje lokal to vogel per qefint tone.. edhe pime e kercym gjith naten Very Happy

per fat te keq nuk mora asgje per dhurate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ku do i kaloni oret e fundit te vitit 2007 ..... ???   Thu Jan 10, 2008 10:52 pm

Une i kalova me shoqerine tek kulla EIFEL beme shume foto dhe ishte shume bukur pastaj shkuam ne nje Pub dhe ia kaluam kendshem Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ku do i kaloni oret e fundit te vitit 2007 ..... ???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ku do i kaloni oret e fundit te vitit 2007 ..... ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: