ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Universitet ne Shqiperi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Universitet ne Shqiperi   Mon Dec 31, 2007 11:02 pm

dini gje a sdini gje:?: ku ndodhen Universitet me te mira ne Shqiperi pyetje


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Wed Jan 09, 2008 6:19 pm, edituar 3 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Universitet ne Shqiperi   Tue Jan 01, 2008 4:09 am

Ke haru me te rendesishmen --UNIVERSITY OF VLORA CITY
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Universitet ne Shqiperi   Sun Jan 20, 2008 2:28 am

Univeristetet me te mira ?
Hmmm Tirana eshte mbajtur gjithmone per kete gje si per universitetet ashtu edhe per pedagoget me te mire

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
monica
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Universitet ne Shqiperi   Wed Feb 06, 2008 10:23 pm

Fan S. Noli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Universitet ne Shqiperi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Universitet ne Shqiperi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: Te NdrYshMe-
Kėrce tek: