ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
nirvana
Administrator
nirvana

Male
Numri i postimeve : 6
Age : 35
Location : gjithanej
Registration date : 30/08/2007

pershendetje Empty
MesazhTitulli: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 6:45 pm

pershendetje te gjitheve une jam niku aty ke 24 vjec nick nirvana, uroj qe tia kalojme mire se bashke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 5:17 pm

Te pelqekan grupi Nirvana me sa shoh Smile Mire se erdhe klm ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 34
Registration date : 28/12/2007

pershendetje Empty
MesazhTitulli: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 10:50 pm

pershendetje nirvana!
je shume sexy. haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
unknown

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 6:04 pm

pershendetje !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
monica
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 11:15 pm

pershendetje emelsire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 34
Registration date : 28/12/2007

pershendetje Empty
MesazhTitulli: happy V-day   pershendetje Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 10:28 pm

pershendetje Val_610
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vlonjati
AneTaR I Ri
vlonjati

Male
Numri i postimeve : 26
Age : 35
Location : vlonjati_4_ever
Registration date : 30/09/2007

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 10:38 pm

mir se erdhe dhe mir se na gjete shpresoi tia kaloim super te gjith bashk niku paskemi dhe te njejtin emer dhe mosh / pau
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://vlonjati1984.spaces.live.com/
Sponsored content
pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: