ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A ekziston diskriminimi aty ku jetoni ..... ???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: A ekziston diskriminimi aty ku jetoni ..... ???   Wed Jan 16, 2008 2:35 am

Kjo pyetje u drejtohet te gjithe shqipetareve qe jetojne e punojne jashte vendit te tyre .

A ju ka ndodhur t'ju diskriminojne aty ku ndodheni ?
A ju shikojne me nje sy tjeter kur u thoni se jeni : Shqipetar ?

Jepni mendimet tuaja per kete teme cdo forumist mund te shprehet lirshem persa i perket ketyre pyetje dhe kesaj teme

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: A ekziston diskriminimi aty ku jetoni ..... ???   Tue Jan 22, 2008 4:46 pm

po ekziston diskriminimi aty ku jetoj..normale

nuk behet fjale se je "Shqiptar" po behet fjale qe je i "huaj".....te shumtit te thone "mbaresi" Smile te tjerit thone: "wow paske aksent, nga je ?" etj etj

pas nje kohe ste duket asgje, por ne pergjithesi, jane TEPER te sjellshem edeh po ta dine qe je i huaj, te ndihmojne shume Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: A ekziston diskriminimi aty ku jetoni ..... ???   Tue Jan 22, 2008 11:04 pm

unknown boll se na cudite Rolling Eyes

jo nuk ekiston se njerzit kane ecur para dhe dine te sillen Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: A ekziston diskriminimi aty ku jetoni ..... ???   Sat Feb 09, 2008 7:39 pm

ElEni kaloj kohen me ty une..se je shume easy..hahhah ElEni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A ekziston diskriminimi aty ku jetoni ..... ???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A ekziston diskriminimi aty ku jetoni ..... ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ME AFER NJERI TJETRIT :: EmiGraCioNi-
Kėrce tek: