ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Lajmet E Fundit Nga Bota E Modes ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Lajmet E Fundit Nga Bota E Modes ...   Wed Jan 16, 2008 3:21 amAroma "Kate"

Modelja lanēon parfumin personal


Kate Moss i ėshtė bashkuar rangut tė yjeve qė kanė lanēuar fragrancėn e tyre personale. Ėshtė ngjyre rozė dhe ka njė pėrzierje midis elegancės e tė rrezikshmes. Ėshtė njė spėrkatje nuancash, e zezė dhe vjollcė e sfumuar, dhe njė prekje tipike angleze. "Kate" quhet parfumi i ri i modeles Moss, i cili sapo ėshtė lanēuar nga vetė ajo nė qytetin Morocan nė Marakesh. Gjatė konferencės pėr shtyp, modelja e njohur tha se te parfumi pėrmblidheshin ana e keqe dhe e mirė e Kate.

"U pėrpoqa tė shkrij nė kėtė parfum ēdo gjė qė ndiej, tė qenit femėrore, zymtėsinė, dritėn dhe errėsirėn", u shpreh modelja. Sė fundmi Moss ka nisur tė dizajnojė edhe linjėn personale tė veshjeve pėr dyqanin "Top Shop". Tė tjera yje tė spektaklit qė kanė lanēuar njė fragrancė me emrin e tyre janė: Sarah Jesica Parker, Donatella Versace, Beyonce, Kylie Minogue dhe Jennifer Lopez.

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lajmet E Fundit Nga Bota E Modes ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARTI & KULTURA :: MoDa DhE EsTetiKa-
Kėrce tek: