ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Shqiptaret Ne Greqi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bebushi
I/E Respektuar
avatar

Numri i postimeve : 54
Age : 12
Location : Beb Ne Karroce
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Shqiptaret Ne Greqi   Thu Aug 30, 2007 12:36 am

Shqiptaret Ne Greqi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.TeDuaTy.Tk
miraa
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiptaret Ne Greqi   Thu Sep 27, 2007 4:24 am

o god --- si kam qef hiq greket si dua fare me ca po degjoj dhe ca shikoj seshte per tju vajtur ne der as per pune as per qef po ca te besh kur kane halle njerzit ca te besh duhet mergimi te punojne dhe te mbajne familjen me buke nejse ka shume shqiptare ne greqi qe punojne dhe vriten ne vendin e huja dhe asnjeri nuk po e kupton kete se greket jane te poshtur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
~Lorena
AneTaR I Ri
avatar

Numri i postimeve : 6
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Re: Shqiptaret Ne Greqi   Sun Jan 20, 2008 5:36 pm

miraa rrespektoj mendimin tend por une do te thoja dicka zbute pak zemren mi Smile nejse me te vertet greket kane treguar me menyra te ndryshme nivelin e tyre po ajo qe mua(e cila jetoj ne Gr)me ben te ndihem mire eshte se Shiptaret ketu dine te mbrojn e te respektojne veten e tyre perparimet qe ata kane bere duke bere akrtivitete te ndryshme nuk eshte fare e pelqyeshme nga greket ko gje. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Shqiptaret Ne Greqi   Tue Jan 22, 2008 4:56 pm

A mbani mend ??

Italia- Otranto: sa njerez humben jeten jo

Greqia-nuk beri ndonje skandal te tille

Po te mos ishte Greqi hapur, Shqiperia do ishte me teper prapa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Shqiptaret Ne Greqi   Tue Jan 22, 2008 6:13 pm

2008 !!!! Njerez........ te shkuara te haruara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Shqiptaret Ne Greqi   Tue Jan 22, 2008 7:02 pm

po praaaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiptaret Ne Greqi   Tue Jan 22, 2008 11:00 pm

po athere cfar peshperit ? jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiptaret Ne Greqi   Mon Jan 28, 2008 10:02 pm

po flasim moj goceeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
monica
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Shqiptaret Ne Greqi   Fri Feb 15, 2008 6:05 am

SHUME NJEREZ KOTI KA KJO BOTE..AS ME KOHEN NUK ECIN PARA. SHUME GJYNAH.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiptaret Ne Greqi   Mon Feb 25, 2008 8:07 pm

edhe ti futesh ne ate thes mos u merzit Wink Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shqiptaret Ne Greqi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shqiptaret Ne Greqi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ME AFER NJERI TJETRIT :: BaShkėAtdhEtaRėT NėPėR BoTė-
Kėrce tek: