ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Fri Aug 31, 2007 7:51 pm

Pėrshėndetje te dashur forumist! Smile

Urdheroni dhe jepni mendimet tuaja pėr sjelljet e papelqyera te njerėzve qe ju rrethojne!!

Mua personalisht me acarojne disa meshkujt qe jane arrogant ,qe kane gjithmone deshiren per te dominuar ,lajkatar dhe genjeshtar
Ndersa tek disa femra me acaron fakti qe bejne sikur jane ato ne kete bote e s'ka me tjeter ,femrat mendjelehta dhe genjeshtare

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Fri Aug 31, 2007 7:55 pm

Mua te gocat qe me rethojne e vetmja gje qe ma neverit eshte mendjemadhesia e tyre e urej mendjemadhesine e nje goce.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Sat Sep 01, 2007 3:45 pm

Djemte egoista dhe ata qe perfitojne nga nje femer berkkkkkkk i urrej

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Sat Sep 01, 2007 5:42 pm

Si ka ardh koha kane filluar perfitojne gocat nga cunat dhe ne te shumten e rasteve kane fillu i propozojne vete Razz europe europe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Sat Sep 01, 2007 10:14 pm

Hahhahahha grope thuaj me mire jo europe Razz

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DuReX
AneTaR I Ri
avatar

Numri i postimeve : 15
Registration date : 30/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Sat Sep 01, 2007 11:12 pm

Femrat Kur bejne si virgjereshat gati per flijim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Tue Sep 04, 2007 4:32 am

Hahhahahahhahahha durex
Djemte qe jane materialista hmmmm i urrej

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Sun Sep 23, 2007 12:53 pm

hipokrizia me acaron shume si te femrat ashtu dhe te meshkujt,me acarojne personat qe jane materialiste dhe mendojne se me lek mund te kesh gjithshka Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Fri Oct 19, 2007 7:07 pm

Djemte qe hiqen sikur cfare jane ..... Ata dhe ska me pffffffffffffff Mad

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Sun Oct 21, 2007 2:49 pm

momentan tani me acarojne personat qe bejne sikur nuk kane faj Mad ...dhe personat qe nuk vleresojne dicka ne momentin qe e kane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Tue Oct 23, 2007 10:11 am

Ato qe flasin shume me acarojne..edhe qe bejne si gjona te shkathta..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Tue Oct 23, 2007 8:18 pm

ata/o qe nuk mendohe mire para se te japin nje mendim apo opinion dhe qe flasin pa baza gjithashtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
monica
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Fri Feb 08, 2008 7:44 am

injorance --e pa toleruar Mad Mad Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Sat Feb 09, 2008 7:52 pm

xhelozia ne nje mashkull
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Sat Feb 09, 2008 10:39 pm

genjeshtrat e femres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Mon Feb 11, 2008 5:59 pm

kur skam leke..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Mon Feb 11, 2008 6:26 pm

njerez qe sillen fallso ( fake people) sa i urrej...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Wed Feb 13, 2008 5:57 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Mon Feb 25, 2008 8:11 pm

wawawa u therren . na se jemi larg sju mbajme dot.mos e beni jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
monica
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Wed Feb 27, 2008 7:41 pm

me acaron kur disa dalin nga tema ( te dyja gjinite).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: