ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Pershendetje te gjithve :)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
~Lorena
AneTaR I Ri
~Lorena

Numri i postimeve : 6
Registration date : 20/01/2008

Pershendetje te gjithve :) Empty
MesazhTitulli: Pershendetje te gjithve :)   Pershendetje te gjithve :) Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 4:48 am

Mire se ju gjeta Antare te forumit Albrelax
Une jam Lorena shume besoj se me njihni Very Happy
urrime per forumin dhe shpresoj te kalojme sa me bukur


Me rrespekt Lorena
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
webmaster

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Pershendetje te gjithve :) Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjithve :)   Pershendetje te gjithve :) Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 2:00 pm

mire se na erdhe lorena shpresoj te ndihesh mire ne shoqerine tone Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
unknown
AneTaR HeRo
unknown

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Pershendetje te gjithve :) Empty
MesazhTitulli: Pershendetje te gjithve :)   Pershendetje te gjithve :) Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 6:11 pm

Mire se erdhe Lorena, do kalosh mire ne forum Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Pershendetje te gjithve :) Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjithve :)   Pershendetje te gjithve :) Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 7:29 pm

Mireserdhe midis nesh Lorena..
Uroj tja kalojme sa me mire bashke Smile


(nuk ngeli vend ne jete pa e pa ket emer une)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 34
Registration date : 28/12/2007

Pershendetje te gjithve :) Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjithve :)   Pershendetje te gjithve :) Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 10:03 pm

Welcome Lorena !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
~Lorena
AneTaR I Ri
~Lorena

Numri i postimeve : 6
Registration date : 20/01/2008

Pershendetje te gjithve :) Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjithve :)   Pershendetje te gjithve :) Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 6:33 pm

Faleminderit te gjithve per mikpritjen tuaj
Sigurisht qe mire do kalojme Very Happy skemi car te ndajme thjesht nderojme mendime dhe i sygjerojme ato s'ka me mire besoj Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
monica
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Pershendetje te gjithve :) Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjithve :)   Pershendetje te gjithve :) Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 10:48 pm

Pershendetje!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Pershendetje te gjithve :) Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjithve :)   Pershendetje te gjithve :) Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje te gjithve :)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: