ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Cili mendoni se eshte vendi ideal per ti shprehur dashurine

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Cili mendoni se eshte vendi ideal per ti shprehur dashurine   Sun Jan 20, 2008 6:28 pm

Cili mendoni se eshte vendi ideal per ti shprehur dashurine nje djali/vajze?

Okay.
Besoj te gjithe jemi ne situaten ku kemi perjetuar ose jemi duke perjetuar ose kemi planifikuar te perjetojme nje gje te tille.
Pyetja eshte e tille:

Cili mendoni se eshte vendi ideal per ti shprehur dashurine nje djali/vajze?

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Cili mendoni se eshte vendi ideal per ti shprehur dashurine   Sun Jan 20, 2008 6:29 pm

ne nje kafe Smile
ose per Ditlindjen dhe Festave Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cili mendoni se eshte vendi ideal per ti shprehur dashurine   Mon Jan 21, 2008 8:07 pm

oj goce ndalo i minut
se sjam hajdut

dua te te them nje gje
qe jeta ime ska vlere pa te.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cili mendoni se eshte vendi ideal per ti shprehur dashurine   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili mendoni se eshte vendi ideal per ti shprehur dashurine
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: