ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Takime me Njeri Tjetrin.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Takime me Njeri Tjetrin.   Mon Jan 21, 2008 8:20 pm

Nuk e di eshte hapur ndonje here kjo teme apo jo.. po pertoj te kerkoj.

Ke do te donit te takonit ne menyre shoqerore kuptohet ndonje nga forumistet ketu,
edhe cfare ju shtyn te takoni pikerisht ate person/e.

Jepni mendimet tuaja


Meqe e hapa temen po e filloj vete.
Do te me pelqente te takoja per nje kafe ato qe shkoj me teper ketu.
Si per fillim, Denisin edhe PearL.

Thjesht me pelqen ti njoh me mire edhe nga afer.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Takime me Njeri Tjetrin.   Tue Jan 22, 2008 6:27 pm

vete vuaj nga "Xenophobia" (frika nga te panjohurit) keshtu qe ASNJE..
dhe kam edhe une aryjet timet Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Takime me Njeri Tjetrin.   Tue Jan 22, 2008 6:59 pm

Elenin do doja te takoja.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Takime me Njeri Tjetrin.   Tue Jan 22, 2008 9:56 pm

Razz 56
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Takime me Njeri Tjetrin.   Fri Feb 08, 2008 5:56 pm

ElEni shkruajti:
vete vuaj nga "Xenophobia" (frika nga te panjohurit) keshtu qe ASNJE..
dhe kam edhe une aryjet timet Wink

Mesa kam ngju une.. kjo "Xenophobia" eshte frika nga kali.. nejse

Po mu nuk do njeri te me takoje ee? bah se dija qe isha kaq i keq Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: Takime me Njeri Tjetrin.   Sat Feb 09, 2008 7:30 pm

Jo Redi ke degjuar gabim ( eshte fjale me origjine greke). lol nje cop virtual eshte ky forumi..sjane njerzit njesoj ne realitet.Razz:P:P:P ...nuk te shavi njeri re
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: Takime me Njeri Tjetrin.   Sat Feb 09, 2008 7:31 pm

ElEni shkruajti:
Razz 56

koritsi mou te uroj gjerat me te mira ne jete njesheeeeeeee!!!!!1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: Takime me Njeri Tjetrin.   Wed Feb 13, 2008 6:39 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Takime me Njeri Tjetrin.   Mon Feb 25, 2008 8:06 pm

unknown avash avash qan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: Takime me Njeri Tjetrin.   Fri Mar 07, 2008 4:49 pm

dp takoja te gjith te forumit, se nuk diskriminoj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Takime me Njeri Tjetrin.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Takime me Njeri Tjetrin.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: