ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 KORCA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: KORCA   Tue Jan 22, 2008 6:39 pm

Me pak fjale:

Korca eshte nje nga qytet me te bukura ne Shqiperi. Vlereson kulturen, dhe zhvillimin e njeriut dhe shkollat i ka te rrepta. Ka shume kengatare te njohura (i.e. Eli Fara, Parashqevi Simaku, etj). Njerzit me gazmore ndodhen ne rreth te Korces. Jane njerez besimtare (i.e. Katolike Orthodox, Katolike, dhe te tjerit Myslimane). Vleresojne ndershmerine, besimin te fjales, guxim, dhe dashurine midis njeri tjetrit natyrisht
pikecuditje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: KORCA   Tue Jan 22, 2008 7:01 pm

Eleni harove qe jemi dhe valltare te medhenj hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: KORCA   Tue Jan 22, 2008 9:17 pm

na fal monica lewinsky
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: KORCA   Sun Feb 10, 2008 7:01 pm

tu thafte atu ku te mbahet ajo goja ty moj ElEno
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: KORCA   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
KORCA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: SHKENCAT SOCIALE :: HiStoRiA-
Kėrce tek: