ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Kerkoj acc tek dhoma #Shqiperia dhe #Ndihmė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Wolf
AneTaR I Ri


Numri i postimeve : 1
Registration date : 10/10/2010

MesazhTitulli: Kerkoj acc tek dhoma #Shqiperia dhe #Ndihmė   Sun Oct 10, 2010 12:56 am

Jam Anėtar i ri kerkoj AOP tek dhoma #Shqiperia dhe #Nidhmė Zakonisht ne ditė rri 5-6 orė,jam me Nick Wolf Faleminderit Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kerkoj acc tek dhoma #Shqiperia dhe #Ndihmė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: IRC.ALBRELAX.COM :: KeRkeSa PeR AcC-
Kėrce tek: