ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Doktor Ramazan
AneTaR I Ri


Numri i postimeve : 2
Registration date : 20/09/2014

MesazhTitulli: Pershendetje    Sat Sep 20, 2014 9:03 pm

Pėrshėndetje. Kam krijuar njė mbėshtetje forum jozyrtar pėr forumotion dhe kam nevojė pėr anėtarėt dhe stafin . Ēdokush duan tė vijnė nė dhe tė bėni pyetje ose tė pėrpiqen pėr tė bėrė stafit mund tė vizitoni ke ndejfme . forumotion . com

Flm shume, mu falni per promovimen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Doktor Ramazan
AneTaR I Ri


Numri i postimeve : 2
Registration date : 20/09/2014

MesazhTitulli: Re: Pershendetje    Sun Nov 30, 2014 9:31 am

Adresa forumit ėshtė http://ndihme.forumotion.com/forum

Hajdeni!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PėRshėNdeTje Dhe UriMe-
Kėrce tek: