AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 ele une

Shko poshtė 
+4
webmaster
xelozi--br
PearL
lezhjan
8 posters
AutoriMesazh
lezhjan
AneTaR I RiNumri i postimeve : 9
Registration date : 01/09/2007

ele une Empty
MesazhTitulli: ele une   ele une Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 10:12 pm

erla ene une ne kte forum . per ma shume kontaktoni ne mesazhe pv Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

ele une Empty
MesazhTitulli: Re: ele une   ele une Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 10:17 pm

Mire se erdhe ele ti Lezha Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lezhjan
AneTaR I RiNumri i postimeve : 9
Registration date : 01/09/2007

ele une Empty
MesazhTitulli: Re: ele une   ele une Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 10:29 pm

sa i shpejte qe je Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

ele une Empty
MesazhTitulli: Re: ele une   ele une Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 10:36 pm

Normale qe jam keshtu duhen njerzit jo te ngathet hahahaha

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xelozi--br
AneTaR I Ri
xelozi--br


Numri i postimeve : 8
Registration date : 01/09/2007

ele une Empty
MesazhTitulli: Re: ele une   ele une Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 10:39 pm

ahahha peral lol kshu pra ka lezet duhet nje si ty te forumi ime :PPP
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

ele une Empty
MesazhTitulli: Re: ele une   ele une Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 10:49 pm

Hmmmm foli shefi tani hahahhahahha Razz Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

ele une Empty
MesazhTitulli: Re: ele une   ele une Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 12:14 am

mire se erdhet ju te fundit se pearl eshte e para Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
dj_denis
AneTaR I Ri
dj_denis


Male
Numri i postimeve : 12
Age : 38
Location : vlore
Registration date : 30/08/2007

ele une Empty
MesazhTitulli: Re: ele une   ele une Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 2:18 am

wb allllllllllllllllll
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
lezhjan
AneTaR I RiNumri i postimeve : 9
Registration date : 01/09/2007

ele une Empty
MesazhTitulli: Re: ele une   ele une Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 9:04 am

lol . Mire se ju gjeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

ele une Empty
MesazhTitulli: ele une   ele une Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 10:33 pm

Mire se erdhe !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

ele une Empty
MesazhTitulli: Re: ele une   ele une Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 6:16 pm

hellooooooooooooooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

ele une Empty
MesazhTitulli: Re: ele une   ele une Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 11:00 pm

mire se ke ardhur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

ele une Empty
MesazhTitulli: Re: ele une   ele une Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ele une
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: