AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ja dhe un e bera nje prezantim :)

Shko poshtė 
+2
PearL
Gjinekollogu
6 posters
AutoriMesazh
Gjinekollogu
AneTaR I Ri
Gjinekollogu


Male
Numri i postimeve : 8
Age : 34
Location : Vlore
Registration date : 31/08/2007

Ja dhe un e bera nje prezantim :) Empty
MesazhTitulli: Ja dhe un e bera nje prezantim :)   Ja dhe un e bera nje prezantim :) Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 1:09 am

Pershendetje! Ne radhe te pare dua ti them Denos pravo per forumin dhe qe e mori mundimin ta bej realizoj. Very Happy Un e di qe do te jemi nje komunitet i vogel ketu por gjithmone shikojme ne prespektive Wink Do fusim dhe ate photoAlbum dhe ju qe keni postuar prezantimet tuaja ketu shtoni dhe nja nje foto. ok??
hajd ciaoo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WWW.Universalhacking.Com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ja dhe un e bera nje prezantim :) Empty
MesazhTitulli: Re: Ja dhe un e bera nje prezantim :)   Ja dhe un e bera nje prezantim :) Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 4:58 am

Ja dhe doktori i femrave na erdhi se po na mungonte Very Happy Kalofsh sa me mire ketu

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Ja dhe un e bera nje prezantim :) Empty
MesazhTitulli: Re: Ja dhe un e bera nje prezantim :)   Ja dhe un e bera nje prezantim :) Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 5:03 am

o denis o adash do ta bej me helm kafen ke lokali po bej fotoalbumin se te griva:p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ja dhe un e bera nje prezantim :) Empty
MesazhTitulli: Re: Ja dhe un e bera nje prezantim :)   Ja dhe un e bera nje prezantim :) Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 5:07 am

Hahahhahahha gjynah pse ,nje gjinekolog qe kemi mos na e pusho nga puna

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Ja dhe un e bera nje prezantim :) Empty
MesazhTitulli: Re: Ja dhe un e bera nje prezantim :)   Ja dhe un e bera nje prezantim :) Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 5:13 am

Jo se e kam si rush Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Gjinekollogu
AneTaR I Ri
Gjinekollogu


Male
Numri i postimeve : 8
Age : 34
Location : Vlore
Registration date : 31/08/2007

Ja dhe un e bera nje prezantim :) Empty
MesazhTitulli: Re: Ja dhe un e bera nje prezantim :)   Ja dhe un e bera nje prezantim :) Icon_minitimeThu Sep 06, 2007 11:23 am

webmaster shkruajti:
Jo se e kam si rush Smile

O deno jam menduar ter naten per ate pic tende si DJ qe ke ven si avatar. e di ku e kam pare?? shife cik ket video te rammstein dhe do ta dallosh veten Wink
https://www.youtube.com/watch?v=x5dm7AYZ-tg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WWW.Universalhacking.Com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ja dhe un e bera nje prezantim :) Empty
MesazhTitulli: Re: Ja dhe un e bera nje prezantim :)   Ja dhe un e bera nje prezantim :) Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 5:23 pm

Hhahahahha cfare kenge me milingona Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

Ja dhe un e bera nje prezantim :) Empty
MesazhTitulli: Re: Ja dhe un e bera nje prezantim :)   Ja dhe un e bera nje prezantim :) Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 10:43 pm

Hello
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Ja dhe un e bera nje prezantim :) Empty
MesazhTitulli: Re: Ja dhe un e bera nje prezantim :)   Ja dhe un e bera nje prezantim :) Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 6:09 pm

hello moto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Ja dhe un e bera nje prezantim :) Empty
MesazhTitulli: Re: Ja dhe un e bera nje prezantim :)   Ja dhe un e bera nje prezantim :) Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 11:10 pm

pershendetje edhe nga une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

Ja dhe un e bera nje prezantim :) Empty
MesazhTitulli: happy V_Day   Ja dhe un e bera nje prezantim :) Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 10:32 pm

Ja dhe un e bera nje prezantim :) Val_1010
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Ja dhe un e bera nje prezantim :) Empty
MesazhTitulli: Re: Ja dhe un e bera nje prezantim :)   Ja dhe un e bera nje prezantim :) Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ja dhe un e bera nje prezantim :)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» hi all prezantim

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: