AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Nje puthje per .... ?

Shko poshtė 
+3
jerimida
webmaster
PearL
7 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 2:20 am

Ik re vdis ti se ti dhe denisi tjeter me jeni bere si nena me babain Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Mercury-Blood
AneTaR I Ri
Mercury-Blood


Male
Numri i postimeve : 24
Age : 33
Location : Vlore
Registration date : 02/09/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 2:22 am

atehere e paske nenen(denisin) me mjeker dmth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 2:25 am

hahahahhahahaahaha ishte ruajtur Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 2:48 am

PS : Mos dilni nga temat ju lutem

Nje puthje dua t'ia dikujt X qe e adhuroj shume dhe qe me ben te ndihem mire te dua zemer puc puc puc T

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 2:49 am

une puccccccccccccc foltttttttttttttttt SSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 2:51 am

Hahhahahhahahha hahahhahahhahaha
Gagaggagaggagaggaga Razz

Nje puthje per veten time puc puc PearL Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
miraa
I/E RespektuarNumri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 4:34 am

uuuuuuuuueeeeeeeeee ska ngel gje per mua me ke te puc una ee ska njeriketu jane puthur te gjithe hahahah e me se lat enam duke u puthe ne sy timin se si kam bere akoma 18 haahahahahha bej shaka ok ok kissssss te gjithe forteeeeeeee po ne faqe me ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 1:46 pm

Ajd se une kam puthje me bollek ja po te puth une miraa Razz si ta duash ne faqe ku ta duash meqe je e re ketu Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
miraa
I/E RespektuarNumri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 7:45 pm

hahahahaha sa shpejte i gjuan femrat ti me dreq kot ste kam then una se kam frike nga vlonjatet haahaah kis u baby
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 7:46 pm

erdhe ti mi dreq
sa te kem ngren pak buke une futu ne msn ti Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
miraa
I/E RespektuarNumri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 8:12 pm

HAHAAHAHAHAH KU ME TE FUTEM AHHAAH NE MSN EEEE E TI TTIIIIIIIIII
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 8:14 pm

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed bounce bounce bounce bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
miraa
I/E RespektuarNumri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 8:26 am

ju puc te gjithve kissss ne faqe ju kam xhan sidomos ty deniss te kam xhan shume kis baby
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 1:54 pm

hajt pra nje puthje per te gjithe personat qe jan lart Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 4:34 pm

Flm jerimida dhe une nje per ty tek faqja bukuroshe na mori malli moj ku je pikecuditje

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 5:22 pm

Mire se na erdhe jerimida se na mori malli Embarassed te puc vllai flm qe na puthe Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 8:00 pm

mire se te gjeta,edhe mua me mori malli..kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 9:36 pm

puc Smile sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 9:48 pm

sunny Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 12:30 pm

jerimida shkruajti:
hajt pra nje puthje per te gjithe personat qe jan lart Smile

po un qe jam poshte jerimida.. nuk bohet gjo e ? Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 6:09 pm

edhe per ty se tani je lart Razz ty dy tani jo nje sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
E_Perkedhelura
AneTaR I Ri
E_Perkedhelura


Numri i postimeve : 9
Registration date : 29/09/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 7:12 pm

Nje puthje per zemren time qe e kam shpirt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 8:39 pm

Nje puthje do ia jap nje korcari qe te vdes une per te muahhhhhhhhhhhhhhhhhh Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 3:55 am

Nje puthje per te gjithe ketu ne forum Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 11:50 am

webmaster me mu ske pune.. nuk pranoj puthje nga meshkujt..

nje puthje per gjith femrat prap e perdite..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje puthje per .... ?   Nje puthje per .... ? - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje puthje per .... ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ke akoma pak dite kohe...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: