AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Hi Tė Gjithve

Shko poshtė 
+3
cannabis_s@tiva
webmaster
MiTroViCaLi_Nr1
7 posters
AutoriMesazh
MiTroViCaLi_Nr1
AneTaR I RiMale
Numri i postimeve : 2
Age : 33
Registration date : 06/09/2007

Hi Tė Gjithve Empty
MesazhTitulli: Hi Tė Gjithve   Hi Tė Gjithve Icon_minitimeThu Sep 06, 2007 5:47 pm

Opa ju Pershendes Te Gjithve Ne Albrelax eh Pershnedes Me se shumti Dj Denisi Shum Forum i mir veq Perpara hawer

Jam labi Nga Mitrovica (Kosova) dhe Shpresojm Qe Dot Kalojm mir Ketu Se Bashku

Pėr Me Shum info E-mail: Info@Labinoti.Net
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.LabinoTi.net
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Hi Tė Gjithve Empty
MesazhTitulli: Re: Hi Tė Gjithve   Hi Tė Gjithve Icon_minitimeThu Sep 06, 2007 6:03 pm

Mire se erdhe labi prej kosove flm per pershendetjen dhe uroj tja kalosh mire ne shoqerine tone Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
MiTroViCaLi_Nr1
AneTaR I RiMale
Numri i postimeve : 2
Age : 33
Registration date : 06/09/2007

Hi Tė Gjithve Empty
MesazhTitulli: Re: Hi Tė Gjithve   Hi Tė Gjithve Icon_minitimeThu Sep 06, 2007 11:26 pm

Flm Deniss Per coment Wink Hawer...!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.LabinoTi.net
cannabis_s@tiva
AneTaR I Ri
cannabis_s@tiva


Numri i postimeve : 36
Registration date : 30/08/2007

Hi Tė Gjithve Empty
MesazhTitulli: Re: Hi Tė Gjithve   Hi Tė Gjithve Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 4:02 am

MiTroViCaLi_Nr1 pershendetje mire se erdhe !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Hi Tė Gjithve Empty
MesazhTitulli: Re: Hi Tė Gjithve   Hi Tė Gjithve Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 6:55 pm

Mire se erdhe kalofsh bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 38
Registration date : 28/12/2007

Hi Tė Gjithve Empty
MesazhTitulli: Re: Hi Tė Gjithve   Hi Tė Gjithve Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 10:46 pm

hi hi

gjithe te mirat!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Hi Tė Gjithve Empty
MesazhTitulli: Re: Hi Tė Gjithve   Hi Tė Gjithve Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 6:07 pm

pershendetje..........1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Hi Tė Gjithve Empty
MesazhTitulli: Re: Hi Tė Gjithve   Hi Tė Gjithve Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 11:12 pm

hi there
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Hi Tė Gjithve Empty
MesazhTitulli: Re: Hi Tė Gjithve   Hi Tė Gjithve Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 3:51 pm

hiihihi 56
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Sponsored content

Hi Tė Gjithve Empty
MesazhTitulli: Re: Hi Tė Gjithve   Hi Tė Gjithve Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hi Tė Gjithve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bye Te Gjithve
» Bonjour te gjithve
» Pershendetje te gjithve...
» Pershendetje te gjithve :)
» Pershendetje me nje kenge ....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: