AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 A eshte konsumues i droges rinia shqipetare ?

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A eshte konsumues i droges rinia shqipetare ? Empty
MesazhTitulli: A eshte konsumues i droges rinia shqipetare ?   A eshte konsumues i droges rinia shqipetare ? Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 6:15 pm

Fatkeqesisht rinia shqiptare eshte konsumuese e droges
kjo gje eshte shume e theksuar ne tirane dhe ne durres e pastaj ne shkoder , vlore, berat
kam lexuar ne gazete qe rreth 20 000 mije te rinj jane konsumues te droges qe variojne nga kanabis, hashish e deri te heroina dhe kokaina

Komentin tuaj ju lutem,ne raste se po :Te ciles lloji dhe sa perqind e rinise konsumojne??..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A eshte konsumues i droges rinia shqipetare ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte konsumues i droges rinia shqipetare ?   A eshte konsumues i droges rinia shqipetare ? Icon_minitimeWed Sep 19, 2007 2:19 am

Te gjitha tipat pa dallim feje krahine ideje dhe sexi me te perdorurat hashish pa dallim moshe pastaj kokaina sipas xhepit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
MoZi
AneTaR I Ri
MoZi


Male
Numri i postimeve : 33
Location : Atje
Registration date : 02/09/2007

A eshte konsumues i droges rinia shqipetare ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte konsumues i droges rinia shqipetare ?   A eshte konsumues i droges rinia shqipetare ? Icon_minitimeMon Oct 22, 2007 11:40 pm

JO sosht e vertet ne krahasim me robt jasht shtetit rinia shqiptare e perdor shum pak madje ne faza fillestare dhe kjo qe perdoret eshte bari kurse te tjerat Ekstazy se o me e lira 6 mij lek Dy kokra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A eshte konsumues i droges rinia shqipetare ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte konsumues i droges rinia shqipetare ?   A eshte konsumues i droges rinia shqipetare ? Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 6:25 pm

Ue sa i informuar qenke per cmimet mo Mozi Very Happy Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A eshte konsumues i droges rinia shqipetare ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte konsumues i droges rinia shqipetare ?   A eshte konsumues i droges rinia shqipetare ? Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 7:54 pm

Bo skam shume ne itali por keto pak dit skam pa asnje te droguar ndoshta sepse kam dale nje nate ne fundjave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

A eshte konsumues i droges rinia shqipetare ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte konsumues i droges rinia shqipetare ?   A eshte konsumues i droges rinia shqipetare ? Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 11:02 pm

20 mije ? kaq pak? mendoja dyfish..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

A eshte konsumues i droges rinia shqipetare ? Empty
MesazhTitulli: Re: A eshte konsumues i droges rinia shqipetare ?   A eshte konsumues i droges rinia shqipetare ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A eshte konsumues i droges rinia shqipetare ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rinia Dhe Kultura Shqipetare
» Rinia Dhe Kultura Shqipetare
» Si vishet rinia Shqiptare?
» Rinia Shqiptare, rreth 80% deshiron me dal ne Perendim....
» Kombetarja shqipetare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: