AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Gjykimi i vetvetes !!!

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gjykimi i vetvetes !!! Empty
MesazhTitulli: Gjykimi i vetvetes !!!   Gjykimi i vetvetes !!! Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 7:06 pm

Sa prej jush e gjykojne veten e tyre per nje veprim te kryer gabim dhe sa prej jush nuk e gjykojne aspak veten e tyre?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Gjykimi i vetvetes !!! Empty
MesazhTitulli: Re: Gjykimi i vetvetes !!!   Gjykimi i vetvetes !!! Icon_minitimeWed Sep 19, 2007 2:01 am

Normalisht nje person duhet ta gjykoje veten une e bej Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Gjykimi i vetvetes !!! Empty
MesazhTitulli: Re: Gjykimi i vetvetes !!!   Gjykimi i vetvetes !!! Icon_minitimeWed Sep 19, 2007 4:16 am

E kam gjykuar aq shume veten keto dite saqe nuk kam me nerva ,por te pakten nga gabimet meson dicka dhe nuk i ben te njejta gabime jo jo

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kristina
AneTaR I Ri
kristina


Female
Numri i postimeve : 27
Age : 35
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

Gjykimi i vetvetes !!! Empty
MesazhTitulli: Re: Gjykimi i vetvetes !!!   Gjykimi i vetvetes !!! Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 1:50 pm

une e gjykoj veten,shume,edhe per gjera koti,
por mendoj se nuk eshte gjithmone mire..........
Ndonjehere eshte mire te dalesh nga karakteri
jot,edhe per gabimet,si the edhe ti,meson..........
por rendesi ka ta kuptosh,jo te vetegjykohesh,
sepse te demton....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Gjykimi i vetvetes !!! Empty
MesazhTitulli: Re: Gjykimi i vetvetes !!!   Gjykimi i vetvetes !!! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gjykimi i vetvetes !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: