AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
Padrino
Vizitor
Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Empty
MesazhTitulli: Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P   Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 10:55 pm

Pershendetje All Stafit Te Chat dhe forumit !!! Une Quhem Oklend jom 20 vjec jom nga dr !!! Shpresoj Te Kalojme Chaste Te Kendeshme Bashke !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Empty
MesazhTitulli: Re: Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P   Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 6:37 pm

Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Th014

Mire se ke ardhur Padrino dhe te uroj t'ia kalosh qa me kendshem Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Padrino
Vizitor
Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Empty
MesazhTitulli: Re: Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P   Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 9:52 pm

PearL shkruajti:
Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Th014

Mire se ke ardhur Padrino dhe te uroj t'ia kalosh qa me kendshem Very Happy
o Pearl ty flm qe na kujtove po sikur sdo ishte mire me me njof me shume se kena pas ca caste te kqija bashke Sad((((( me sa maj men une !!!! jom oklendi ose Padrino (Prokurori) ke faja ..... Rrespekte baby
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Empty
MesazhTitulli: Re: Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P   Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 10:52 pm

E di kush je por perseri bera respektin tim klm Padrino
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Padrino
Vizitor
Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Empty
MesazhTitulli: rrofsh Pearl se desh permena emer   Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 11:42 pm

PearL shkruajti:
E di kush je por perseri bera respektin tim klm Padrino
e di e di rrofsh te faleminderit shume lale klm se une ja futa gjumit prap ke salla Razz se nelem rugve si qen Razz ajd klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Empty
MesazhTitulli: Re: Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P   Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 11:44 pm

Mendo pak per te ardhmen Padrino ta kam thene gjithmone kete nejse se nuk dua te bej moral klm Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Padrino
Vizitor
Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Empty
MesazhTitulli: Mvjen Keq E Lale Qe Flet Kshu ....   Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 10:16 am

PearL shkruajti:
Mendo pak per te ardhmen Padrino ta kam thene gjithmone kete nejse se nuk dua te bej moral klm Smilespo ta mor ters fare o Pearl fol e lale se sjom aq menje modhd sac menoni ju une riii plako me mu flisni si tju doj qefi po amo ska tallje sume apo ...... se mrapa acarohem dhe ti e di mire se si jan nervat e mia se fillojn rreflekset e fajatorit Very HappySmile))))
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Empty
MesazhTitulli: Re: Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P   Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 7:23 pm

Nuk te kam folur me tallje apo ironi Padrino dhe ti e di mire kete te kam fol si te flisja gjithmone dhe nuk ke pse merzitesh per gjera chati se lexova pak ankesat qe ke bere ,ec mo aman se nje virtual eshte pse e vret mendjen .Respekto kush te respekton Padrino mos e harro kete asnjehere .
Klm dhe uroj qe gjerat te te ecin mire Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 38
Registration date : 28/12/2007

Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Empty
MesazhTitulli: Re: Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P   Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 10:17 pm

Mire se erdhe Padrino !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Empty
MesazhTitulli: Re: Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P   Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 6:28 pm

Padrino,

do te them dicka dhe po pate rast be kete forum qe ta lexosh...

te tjerit gjitjmone do te "kritikojne" por ti lal ec para dhe shiko punen tnede...si te behet mire ty OK.........Gjithe te MIRAT

unknown
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Empty
MesazhTitulli: Re: Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P   Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 6:32 pm

PearL shkruajti:
Nuk te kam folur me tallje apo ironi Padrino dhe ti e di mire kete te kam fol si te flisja gjithmone dhe nuk ke pse merzitesh per gjera chati se lexova pak ankesat qe ke bere ,ec mo aman se nje virtual eshte pse e vret mendjen .Respekto kush te respekton Padrino mos e harro kete asnjehere .
Klm dhe uroj qe gjerat te te ecin mire Smile

edhe une bashkohem me keto fjalet mesiper Smile gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Empty
MesazhTitulli: Re: Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P   Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 10:49 pm

mundohu te kontrollosh veten rradhes tjeter Smile lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 38
Registration date : 28/12/2007

Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Empty
MesazhTitulli: gezuar sh.v   Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 10:41 pm

Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Val_2310
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Empty
MesazhTitulli: Re: Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P   Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hapni RRugen re se erdha une ik aty se jom tap :P
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Foto Te Antareve ....
» Erdh Oklendi Re Hapni Rrugen Se Jom Tap :P
» Bonjour te gjithve
» Mir se erdha dhe mire se me gjetet :-D

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: