AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Rovena "lahet"sebashku me makinen

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Rovena "lahet"sebashku me makinen Empty
MesazhTitulli: Rovena "lahet"sebashku me makinen   Rovena "lahet"sebashku me makinen Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 2:58 pm

Ka lloje-lloje dashurish po kjo e Rovena Stefes per makinen e saj po i kalon limitet.Kishim degjuar se dy te dashuruar bejne duash sebashku,por qe nje alamet vajze te mos zbres nga makina edhe kur e lan ne nje lavazh jo profesional,kete se kishim pare.Ne ditet e para te gushtit,mjaft pushues kane pare ne nje lavazh ne hyrje te plazhit te Durresit,Rovenen e cila qendronte brenda ne makine gjate kohes qe dy punonjes po e lanin me zorre uji nga jashte.Kjo i ka habitur te gjithe,por ne kete kohe kur makinat fluturojne me shpejt se avionet,Rovena Stefa me te drejte e ruan mjetin e saj.

si jane keta gazaterat Mad po kush e di arsyen qe ka shtyre ate te mos dale nga makina Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Rovena "lahet"sebashku me makinen Empty
MesazhTitulli: Re: Rovena "lahet"sebashku me makinen   Rovena "lahet"sebashku me makinen Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 10:34 pm

Rovena "lahet"sebashku me makinen Rovena_stefa_01
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rovena "lahet"sebashku me makinen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» "New York Times ": Si hoqi Berisha qindra oficere
» Prinderit ne panik:"Larg mostren nga shkolla... "
» Themelohet cmimi pagezuar "Niko Nikolla"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: VIP ZONE :: LajMe DhE ThaSheTheMe ViP-ash-
Kėrce tek: