AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 ELton John deshiron te ndihmoje Britneyn

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

ELton John deshiron te ndihmoje Britneyn Empty
MesazhTitulli: ELton John deshiron te ndihmoje Britneyn   ELton John deshiron te ndihmoje Britneyn Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 9:37 pm

Kengetari qe ja doli te fitoje ne luften kunder alkoolit dhe droges ne te kaluaren, eshte i shqetesuar per yllin 25 vjecar, qe sa vjen dhe po zbehet, nga periudha e erret qe po kalon. Elton i ka ofruar Britneyt, (se fundmi ajo eshte detyruar nga policia te beje testin e droges 2 here ne jave per te provuar se eshte nje nene e pergjegjshme, kesisoj te mos humbe kujdestarine e femijeve te saj), nje vend te fshehte ku ajo mund te marre veten, larg paparaceve dhe vemendjes se njerzve qe i duan te keqen.

Nje burim ka thene per mediat: -"Elton e ka pare Britneyn prej vitesh, ka pare humbjen e kontrollit te saj. Ai thote se nuk ka me kuptim, ka ardhur kulmi, dhe dikush duhet ti jape asaj nje dore per te kaluar problemet"

Ne fakt nuk eshte hera e pare qe Elton ofron ndihme per nje koleg te tijin artist. Me 1997, ai "rrembeu" Robbie Williams, kur ky i fundit u shfaq ne nje klub i droguar keqazi. Robbie u rehabilitua ne shtepine e John. Dhe cfare rehabilitimi se.

Nderkohe, qe John i ka ofruar edhe Amy Winehouse ndihme, qe edhe kjo e fundit te marre vehten.

Sa zemer te madhe ka ky burre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

ELton John deshiron te ndihmoje Britneyn Empty
MesazhTitulli: Re: ELton John deshiron te ndihmoje Britneyn   ELton John deshiron te ndihmoje Britneyn Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 10:32 pm

allall cuniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
 
ELton John deshiron te ndihmoje Britneyn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rinia Shqiptare, rreth 80% deshiron me dal ne Perendim....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: VIP ZONE :: LajMe DhE ThaSheTheMe ViP-ash-
Kėrce tek: