AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Celin Dion:Kurr me ne nje tapet te kuq

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Celin Dion:Kurr me ne nje tapet te kuq Empty
MesazhTitulli: Celin Dion:Kurr me ne nje tapet te kuq   Celin Dion:Kurr me ne nje tapet te kuq Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 9:59 pm

Shume aktore dhe muzikante, kryesisht njerez te njohur vdesin per pak tapet te kuq, edhe pse shumica e tyre nuk e pranojne. Cmimet, blicet e aparateve, gazetaret qe i ngacmojne, trupat televizive qe i lusin, jane shume ndjellese. Por ka nga ata VIP - a qe nuk duan tja dine fare.

Celine Dion per shembull e urren, dhe premton qe nuk do te shkele me mbi nje tapet te kuq. Mbase kjo vjen nga kritikat e shumta qe ajo ka marre ne Ceremonine e Oskar-ve me 1999 ku kishte veshur nje fustan Dior per se prapthi, sidoqofte, tapeti i kuq per te nuk llogaritet me.

-"Ajo qe me intereson vertet, eshte te bej muzike dhe te kendoj perpara njerzve qe kane interes te me shohin. Nuk dua qe njerezit te me thone, "Ua po ato diamantet i ke te tuat, apo ti kane dhene per ti bere reklame". Po te dua mund ti ble. Por nuk kam nevoje qe te ve nje varese te shtrenjte, apo nje veshje te ndonje stilisti per tu ndjere ne mode. Nuk dua me kurre te sfiloj ne Tapetin e Kuq, do hyj nga dera e pasme" - eshte shprehur e inatosur Dion.

Ne nentor del albumi i saj me i ri i quajtur "Taking Chanses".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Celin Dion:Kurr me ne nje tapet te kuq Empty
MesazhTitulli: Re: Celin Dion:Kurr me ne nje tapet te kuq   Celin Dion:Kurr me ne nje tapet te kuq Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 11:23 pm

Celin Dion:Kurr me ne nje tapet te kuq 132297369_small


Celin Dion:Kurr me ne nje tapet te kuq 132298126_small

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Celin Dion:Kurr me ne nje tapet te kuq
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: VIP ZONE :: LajMe DhE ThaSheTheMe ViP-ash-
Kėrce tek: