AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Kevin Costner kendon ne sheshxhirimi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Kevin Costner kendon ne sheshxhirimi Empty
MesazhTitulli: Kevin Costner kendon ne sheshxhirimi   Kevin Costner kendon ne sheshxhirimi Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 10:01 pm

Nje mije persona kane patur mundesine te shijojne live Kevin Costner, aktorin e famshem, i cili shoqerohej nga grupi i tij rock. Ndersa eshte duke xhiruar filmin e tij te ri "Swing Vote", ai ka kenduar pikerisht ne sheshin e xhirimit ne kohen e pushimit te madh.

Filmi i fundit i Costner ishte "Mr. Brooks" per te cilin mund te lexoni me teper duke klikuar ne Talking Movies
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kevin Costner kendon ne sheshxhirimi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: VIP ZONE :: LajMe DhE ThaSheTheMe ViP-ash-
Kėrce tek: