AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 hellooooooooooooooooo

Shko poshtė 
+4
jerimida
PearL
webmaster
miraa
8 posters
AutoriMesazh
miraa
I/E RespektuarNumri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

hellooooooooooooooooo Empty
MesazhTitulli: hellooooooooooooooooo   hellooooooooooooooooo Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 3:55 am

une jam mira jam nga shqiperia po jetoj ne usa eshte hera e pare qe marr pjese ne kete forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

hellooooooooooooooooo Empty
MesazhTitulli: Re: hellooooooooooooooooo   hellooooooooooooooooo Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 4:05 am

mire se erdhe miraa dhe qendrim te kendshem ne forumin tone Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

hellooooooooooooooooo Empty
MesazhTitulli: Re: hellooooooooooooooooo   hellooooooooooooooooo Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 3:41 pm

Mire se erdhe miraa . Kalofsh sa me mire ne shoqerine tone lule

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

hellooooooooooooooooo Empty
MesazhTitulli: Re: hellooooooooooooooooo   hellooooooooooooooooo Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 1:48 pm

mire se erdhe kalofsh sa me mire ketu Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

hellooooooooooooooooo Empty
MesazhTitulli: helloooooooooooooooooooo   hellooooooooooooooooo Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 10:30 pm

me ne fund nje amerikane hiihihi gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

hellooooooooooooooooo Empty
MesazhTitulli: Re: hellooooooooooooooooo   hellooooooooooooooooo Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 6:17 pm

mire se ke ardhur miraa Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

hellooooooooooooooooo Empty
MesazhTitulli: Re: hellooooooooooooooooo   hellooooooooooooooooo Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 10:58 pm

hi there
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

hellooooooooooooooooo Empty
MesazhTitulli: happy v-day   hellooooooooooooooooo Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 10:40 pm

hellooooooooooooooooo Val_2410
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vlonjati
AneTaR I Ri
vlonjati


Male
Numri i postimeve : 26
Age : 38
Location : vlonjati_4_ever
Registration date : 30/09/2007

hellooooooooooooooooo Empty
MesazhTitulli: hi mira   hellooooooooooooooooo Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 10:28 pm

mira mir se erdhe dhe shpresoi tia kalosh super midis nesh shpresoi te ta thyeim pake merzin dhe te ndiesh midis nesh sikur je ne shqiperi kisss rrushi pau
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://vlonjati1984.spaces.live.com/
Sponsored content

hellooooooooooooooooo Empty
MesazhTitulli: Re: hellooooooooooooooooo   hellooooooooooooooooo Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
hellooooooooooooooooo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: