AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Morali .... !!!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Morali .... !!!!! Empty
MesazhTitulli: Morali .... !!!!!   Morali .... !!!!! Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 1:09 am

Kisha deshire te dija se sa e vlersoni moralin ...
jo te dikujt tjeter po te vet vetes tuaj.
A hiqni dore nga shume sende vetem se e vlersoni veten dhe nuk uleni poshte vetem nga epshet qe i keni.
A mundoheni te jeni unik ne aspektet e moralit apo te jeni sikur shumica e njerzve?
Cila zgjedhje e moralit eshte me e mire sipas mendimit tuaj, te jesh sikur shumica e njerzve apo te jesh unik?
Jam e interesuar te di opinionet tuaja sepse ne kete kohe morali sa une mundem ta vrej eshte nje art i humbur tek meshkujt dhe femrat e diteve te sotme .

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Morali .... !!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Morali

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: