AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Endrrat tuaja...

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Endrrat tuaja... Empty
MesazhTitulli: Endrrat tuaja...   Endrrat tuaja... Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 3:10 pm

Mendoj se cdo njeri nga ne ka plane dhe endrra...cila eshte ajo enderr qe e dini qe nuk do beni dot realite dmth qe eshte si zgjedhje e djegur ...dhe cila eshte ajo enderr e juaja qe e dini se nje dite do ta beni realitet dhe po perpiqeni?

une edhe pse me pelqen arti dhe sidomos fotografia e di qe nuk do mund te behem fotografe e mirefillt apo e njohur jam thjesht nje amatore dhe eshte me shume hobbi im.Ndersa endrra qe une po perpiqem te bej realitet eshte te shkoj dy muaj vullnetare ne Afrike sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Endrrat tuaja... Empty
MesazhTitulli: Re: Endrrat tuaja...   Endrrat tuaja... Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 3:21 pm

Endera ime e vetme eshte te kem nje ender lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Endrrat tuaja... Empty
MesazhTitulli: Re: Endrrat tuaja...   Endrrat tuaja... Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 4:18 pm

Hahhahahhahhaha Deni mistrec

Enderra ime ka qene dhe eshte te hap nje sallon bukurie te timin personal ,e deshiroj shume kete dhe do bej te pamunduren ta realizoj ,do Zoti ia arrij Laughing

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Endrrat tuaja... Empty
MesazhTitulli: Re: Endrrat tuaja...   Endrrat tuaja... Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 12:15 pm

duke pare e duke bere...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

Endrrat tuaja... Empty
MesazhTitulli: Endrrat tuaja...   Endrrat tuaja... Icon_minitimeTue Jan 01, 2008 12:59 am

te mbaroja shkollen/degen me te larte dhe te vija ne Afrike si visitor, se vdes per kafshet sidomos elfantet, luanen, zebra, dhe majmunet Smile


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Wed Jan 09, 2008 6:18 pm, edituar 3 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Endrrat tuaja... Empty
MesazhTitulli: Re: Endrrat tuaja...   Endrrat tuaja... Icon_minitimeTue Jan 01, 2008 4:01 am

ajde endera ajde Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Sponsored content

Endrrat tuaja... Empty
MesazhTitulli: Re: Endrrat tuaja...   Endrrat tuaja... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Endrrat tuaja...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pijet tuaja te preferuara
» Komente Rreth fotove tuaja

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: