AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Thashetheme vipash ......

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Thashetheme vipash ...... Empty
MesazhTitulli: Thashetheme vipash ......   Thashetheme vipash ...... Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 5:52 pm

Britney Spears mund te shohe femijet e saj

Data e Publikimit: 04/10/2007

Britney Spears mund te shohe femijet e saj. Vendimin e ka dhene gjykata e Los Angeles. Kujdestarine e perkohshme per femijet do ta kete ish bashkeshorti i saj Kevin Federline. Me kalimin e kohes do te percaktohen edhe modalitetet dhe te drejtat e vizitave qe do te kete kengetarja per femijet e saj. Me 26 tetor Spears dhe Federline do te paraqiten serish nje seance degjimore.


_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Thashetheme vipash ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Thashetheme vipash ......   Thashetheme vipash ...... Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 5:53 pm

Jennifer Aniston me e dashura ne lexuesit e revistave

Data e Publikimit: 04/10/2007

Jennifer Aniston kryeson listen e VIP-ave me te pelayer nga lexuesit. Aktorja amerikane ka lene pas ish fejuarin Brad Pitt dhe kolegen Scarlett Johansson. Nderkohe, bashkeshortja e Pitt, Angelina Jolie, ndodhet tdy pozicione me poshte. Klasifikimi eshte publikuar nga revista Forbes qe ka analizuar revistat ‘‘People‘, ‘Star‘, ‘US Weekly‘, ‘In Touch‘, ‘OK!‘ dhe ‘Life&Style‘ per 6 muaj rresht.


_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Thashetheme vipash ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Thashetheme vipash ......   Thashetheme vipash ...... Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 5:53 pm

Bono e Geldof - partneriteti mė i shquar nė botė

Ēiftet e muzikės rock, Bono e Bob Geldof dhe Sir Mick Jagger e Keith Richards janė emėruar nė mesin e partneriteteve mė tė respektueshme nė botė.

Irlandezėt kanė udhėhequr nė listėn e biznesmenėve dhe bamirėsve, falė kontributeve tė tyre fenomenale pėr ngritjen e fondeve – vetėm pak prapa miliarderėve Bill e Melinda Gates.

Jagger dhe Richards janė emėruar si ēifti numėr njė nė botėn e shoubiznesit.

Anketa, e kryer nga Leaders in London International Leadership Summit 2007, ka kėrkuar nga pjesėmarrėsit, tė emėrojė partneritetet mė tė respektuara nė pesė kategori.

Nė politikė, ish presidenti i Shteteve tė Bashkuara, Bill Clinton dhe gruaja e tij, e cila aktualisht ėshtė edhe kandidate e Demokratėve pėr presidente, Hillary, janė emėruar si ēifti mė i respektuar


_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Thashetheme vipash ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Thashetheme vipash ......   Thashetheme vipash ...... Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 5:54 pm

Shiten pėr 200 mijė stėrlina pikturat e 6-vjeēares

Marla Olmsted, 6-vjeēe ėshtė bėrė e pasur qė nė moshė tė re duke shitur pikturat qė bėn me gishta.

Talenti qė ende nuk arrin as njėmetėrshin ka mbledhur 200 mijė stėrlina (400 mijė dollarė) nga veprat abstrakte qė ajo bėn me duar.

Njujorkezja vepron kėshtu qė nė moshėn 4-vjeēare, por tani njė prezantues televiziv akuzon babanė e saj se e ndihmon. "Pėlhura e pikturės ėshtė shumė herė mė e madhe se ajo dhe boja e hedhur vend e pa vend formon nuanca tė pėrpunuara", thotė ai.

Edhe pse studiuesit vėrtetojnė origjinalitetin e pikturave, polemikat ende vazhdojnė


_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Thashetheme vipash ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Thashetheme vipash ......   Thashetheme vipash ...... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Thashetheme vipash ......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: VIP ZONE :: LajMe DhE ThaSheTheMe ViP-ash-
Kėrce tek: