AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....

Shko poshtė 
+3
webmaster
Redi
PearL
7 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Empty
MesazhTitulli: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 6:29 pm

Pershkruani nje nga anetaret e forumit me nje fjale Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 9:49 pm

PeaL kur e hap nje teme.. filloje vete e pare.. nejse..


PearL: bukuroshe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Icon_minitimeThu Nov 08, 2007 6:40 pm

Redi=> Pak tap por person i mire 56
Jerimida=> Shpirt njeriu Smile
Deni=> Njesh edhe pse ka marre mungesa Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 10:05 pm

Sikur the me "1 fjale" .. vete ja fute fjali.. nejse.. flm.. po sjam pak tap.. jam shume.. perhere Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 10:33 pm

Hhahahahhaha Redi => gezuar hajde me nga nje djale ishalla hiihihi

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 3:05 pm

jam tape pa pire Razz flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Icon_minitimeFri Nov 30, 2007 1:52 am

pearl-perle(si nicku qe ka i pershtatet shume)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Icon_minitimeFri Nov 30, 2007 8:12 pm

Deni => Pertac Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 3:59 pm

Redi -pijanec
Jerimida-ta pish ne kupe
pearl-flori ne mushama
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 6:40 pm

Very Happy Very Happy Razz
Jerimida=> lule

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 4:02 pm

PearL shkruajti:
Hhahahahhaha Redi => gezuar hajde me nga nje djale ishalla hiihihi

o ty te hangert goja mut blete Very Happy .. ishalla jo pijanec fjali thuaj Razz


webmaster shkruajti:
Redi -pijanec

Rrofsh.. sthot njeri noj llafe me te mire e? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 11:23 pm

Redi-person qe vetem njeher e ben nena jo dy sa keq qe nuk te kemi ne dy kopje Razz ..ups vajti fjali jo vetem nje fjale ...ja qe te mos dale jashte teme..Redi-studioz
cuni-bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 12:51 am

jerimida shkruajti:
Redi-person qe vetem njeher e ben nena jo dy sa keq qe nuk te kemi ne dy kopje Razz ..ups vajti fjali jo vetem nje fjale ...ja qe te mos dale jashte teme..Redi-studioz
cuni-bukur

lol.. studioz cuni bukur :PPPP se ku me ka pare jerimida mu i zot e di Very Happy
Nejse, me vjen keq qe te zhgenjej yllo po jam i shpif ke zoti..

jerimida - shpirt njeriu
denisi - tapore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Empty
MesazhTitulli: DiSkuTimE ShoQeroRe :: Pershkruani nje nga antaret me nje fj   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 3:41 am

hahhahha


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Tue Dec 18, 2007 11:15 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 2:55 pm

redi me duket se ajo qe tha jerimida cuni-bukur ishte per mua se ashtu me flet mua Razz hahahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 5:49 pm

lol te rren menja.. ti je ma i shpif se une re lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 11:54 pm

deni e gjete Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 10:56 pm

INTERPOL => Si shpirt , si zemer muahhhhhhhhhh

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 6:56 pm

kush o ky INTERPOL e ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Empty
MesazhTitulli: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 10:10 pm

^^INTERPOL A.K.A DJ TERRY ^^
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Empty
MesazhTitulli: :: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 10:25 pm

ELENI--koritsi mou
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 11:16 pm

UNKNOWN--EGOISTJA lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 2:27 am

ElEni shkruajti:
^^INTERPOL A.K.A DJ TERRY ^^

Nga e njihke kaq mire ti mi ???? Wow sa i njohur qenka bere Terry se dija

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 6:40 pm

flm per shpjegimin.. prap se njof Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 6:43 pm

Hhahahhaha jo ti mo shejtan kjo Eleni se duket qe e njihka

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Fjale Te Urta
» Vetem nje fjale ....
» Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!
» Pershkruani veten emocionalisht heren e pare
» postoni ketu temat ne te cilat antaret kan ber gabime gram

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: