AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....

Shko poshtė 
+3
webmaster
Redi
PearL
7 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... - Faqe 2 Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 6:54 pm

PearL shkruajti:
ElEni shkruajti:
^^INTERPOL A.K.A DJ TERRY ^^

Nga e njihke kaq mire ti mi ???? Wow sa i njohur qenka bere Terry se dija

po disa njerez i themi ne ketej nga rrime...:

"It takes a Minute to get to know someone,
One hour to appreaciate them...,
And a lifetime to forget them"

kam folur 2 here ne Albrelax chat...ne fakt jam zene (me fjale) por ne fund u pajtuam se skishte kuptim fundi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... - Faqe 2 Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 6:58 pm

Redi shkruajti:
flm per shpjegimin.. prap se njof Very Happy

Redi, dj Terry eshte nga korca dhe ka shok dj denis (vlora) dhe dj Leo (WanteD) --edhe ky nga korca; dhe zihen nonjehre Hahaha Hahaha te gajasin por skane faj ka te beje gjografija ne indiference ....ne pergjithesi jane shume te mire DHE i FALTE ZOTI Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... - Faqe 2 Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 8:08 pm

si i ngjum ky WanteD.. sme kujtohet vallaj..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... - Faqe 2 Icon_minitimeFri Feb 15, 2008 5:56 am

eleni-goca


Edituar pėr herė tė fundit nga monica nė Sun Mar 02, 2008 10:03 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... - Faqe 2 Icon_minitimeFri Feb 15, 2008 5:57 am

unknown-misunderstood


Edituar pėr herė tė fundit nga monica nė Sun Mar 02, 2008 10:04 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... - Faqe 2 Icon_minitimeFri Feb 15, 2008 5:58 am

mjaft ElEni


Edituar pėr herė tė fundit nga monica nė Sun Mar 02, 2008 10:03 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... - Faqe 2 Icon_minitimeMon Feb 25, 2008 4:29 am

kush je ti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....   Pershkruani nje nga antaret me nje fjale ..... - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershkruani nje nga antaret me nje fjale .....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Fjale Te Urta
» Vetem nje fjale ....
» Pershkruani mashkullin/femren ideale per ju !!!!
» Pershkruani veten emocionalisht heren e pare
» postoni ketu temat ne te cilat antaret kan ber gabime gram

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: