AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 A mund te duash nje person qe nuk te do ?

Shko poshtė 
+2
unknown
PearL
6 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

A mund te duash nje person qe nuk te do ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A mund te duash nje person qe nuk te do ?   A mund te duash nje person qe nuk te do ? - Faqe 2 Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 6:38 pm

unknown e ka fjalen: " ..vete,m merrni juve..me zorr ti jipni" me sa marr vesh une..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A mund te duash nje person qe nuk te do ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron ?
» Mund te behesh franceze
» A mund te kthehet nje dashuri e humbur ne miqesi?
» Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: