AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Friendship..

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Friendship.. Empty
MesazhTitulli: Friendship..   Friendship.. Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 5:17 am

Shoqja e femirise, e ngushte morra vesh se eshte martuar..'die ishim te vegjel na zinin per dore'.. sot kemi halle..eh


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sun Dec 09, 2007 12:46 am, edituar 3 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Friendship.. Empty
MesazhTitulli: Re: Friendship..   Friendship.. Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 5:19 pm

Kam pasur nje shoqe te ngushte ,shoqe femijerie dhe kam ca vite pa e takuar dhe pa e pare .Heren e fundit qe isha ne shqiperi ajo ishte martuar dhe kishin ikur per pushime jashte shqiperise keshtu qe perseri nuk munda ta takoj per seri , uroj ta takoj kete vit se kam shume mall shume fare Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Friendship.. Empty
MesazhTitulli: Re: Friendship..   Friendship.. Icon_minitimeFri Nov 30, 2007 1:38 am

shoqen e femijerise kam 9 vjet qe nuk e kam takuar dhe kete vere kur ajo kish shkuar ne shqiperi une isha ketej qan ..shokun e ngushte kam 2 vjet e ca pak a shume pikecuditje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Friendship.. Empty
MesazhTitulli: Re: Friendship..   Friendship.. Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 3:53 pm

kam pas plot dhe tani sju gjej asd nam as nishan Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Sponsored content

Friendship.. Empty
MesazhTitulli: Re: Friendship..   Friendship.. Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Friendship..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: