AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Te kunderten e fjales

Shko poshtė 
+5
jerimida
cannabis_s@tiva
darkprincess
webmaster
PearL
9 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Te kunderten e fjales Empty
MesazhTitulli: Te kunderten e fjales   Te kunderten e fjales Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 7:24 pm

Kjo loje do filloj me nje fjale dhe tjetri do thoje te kunderten e saj duke lene nje fjale tjeter per pasardhesin e keshtu me radhe ......
Psh: afer
larg

Po e filloj une : Ketu

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Te kunderten e fjales Empty
MesazhTitulli: Re: Te kunderten e fjales   Te kunderten e fjales Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 7:53 pm

Atje
kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Te kunderten e fjales Empty
MesazhTitulli: Re: Te kunderten e fjales   Te kunderten e fjales Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 8:17 pm

Plot
Shi

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Te kunderten e fjales Empty
MesazhTitulli: Re: Te kunderten e fjales   Te kunderten e fjales Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 8:23 pm

ere
domate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Te kunderten e fjales Empty
MesazhTitulli: Re: Te kunderten e fjales   Te kunderten e fjales Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 7:49 pm

patate
Hena

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Te kunderten e fjales Empty
MesazhTitulli: Re: Te kunderten e fjales   Te kunderten e fjales Icon_minitimeWed Sep 05, 2007 2:32 am

Dielli
lopa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Te kunderten e fjales Empty
MesazhTitulli: Re: Te kunderten e fjales   Te kunderten e fjales Icon_minitimeWed Sep 05, 2007 3:13 am

Demi
Jeta

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Te kunderten e fjales Empty
MesazhTitulli: Re: Te kunderten e fjales   Te kunderten e fjales Icon_minitimeWed Sep 05, 2007 12:07 pm

Vdekja
e bardhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Te kunderten e fjales Empty
MesazhTitulli: Re: Te kunderten e fjales   Te kunderten e fjales Icon_minitimeWed Sep 05, 2007 5:04 pm

E zeze
Nate

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Te kunderten e fjales Empty
MesazhTitulli: Re: Te kunderten e fjales   Te kunderten e fjales Icon_minitimeWed Sep 05, 2007 5:07 pm

Dite
lek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
darkprincess
AneTaR I Ri
darkprincess


Female
Numri i postimeve : 13
Age : 32
Registration date : 08/09/2007

Te kunderten e fjales Empty
MesazhTitulli: Re: Te kunderten e fjales   Te kunderten e fjales Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 5:40 pm

TROKE
ENGJELL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Te kunderten e fjales Empty
MesazhTitulli: Re: Te kunderten e fjales   Te kunderten e fjales Icon_minitimeSat Sep 22, 2007 12:18 am

Djall Twisted Evil
mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
cannabis_s@tiva
AneTaR I Ri
cannabis_s@tiva


Numri i postimeve : 36
Registration date : 30/08/2007

Te kunderten e fjales Empty
MesazhTitulli: Re: Te kunderten e fjales   Te kunderten e fjales Icon_minitimeSat Sep 22, 2007 1:03 am

Keq

stres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Te kunderten e fjales Empty
MesazhTitulli: Re: Te kunderten e fjales   Te kunderten e fjales Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 4:51 pm

fjale me te lehte nuk kishe :tongue: ..nje ore te gjejme te kunderten tani
qetesi( mendoj po nuk shkon)
lufte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Te kunderten e fjales Empty
MesazhTitulli: Re: Te kunderten e fjales   Te kunderten e fjales Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 5:59 pm

Paqe
Lot

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Te kunderten e fjales Empty
MesazhTitulli: Re: Te kunderten e fjales   Te kunderten e fjales Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 6:24 pm

gezim
thellesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Te kunderten e fjales Empty
MesazhTitulli: Re: Te kunderten e fjales   Te kunderten e fjales Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 2:55 am

Ceket
E huaj

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Te kunderten e fjales Empty
MesazhTitulli: Re: Te kunderten e fjales   Te kunderten e fjales Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 2:15 pm

e njohur
e shpifur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Te kunderten e fjales Empty
MesazhTitulli: Re: Te kunderten e fjales   Te kunderten e fjales Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 5:12 pm

E bukur
Degjon !!

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Te kunderten e fjales Empty
MesazhTitulli: Re: Te kunderten e fjales   Te kunderten e fjales Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 8:16 pm

Shurdh
Memec
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Te kunderten e fjales Empty
MesazhTitulli: Re: Te kunderten e fjales   Te kunderten e fjales Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 10:17 pm

Foles
Enderr????

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Te kunderten e fjales Empty
MesazhTitulli: Re: Te kunderten e fjales   Te kunderten e fjales Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 12:33 pm

Realitet
Zoti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Te kunderten e fjales Empty
MesazhTitulli: Re: Te kunderten e fjales   Te kunderten e fjales Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 4:32 pm

Djalli
Afer ...!!!!

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Te kunderten e fjales Empty
MesazhTitulli: Re: Te kunderten e fjales   Te kunderten e fjales Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 8:24 pm

Larg
Vuajtje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Te kunderten e fjales Empty
MesazhTitulli: Re: Te kunderten e fjales   Te kunderten e fjales Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 12:01 pm

Gezim!
Pa Lidhje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Te kunderten e fjales Empty
MesazhTitulli: Re: Te kunderten e fjales   Te kunderten e fjales Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Te kunderten e fjales
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARGETIM :: LoJrA Te NdRyShMe-
Kėrce tek: